Łukasz Piszczek w sztabie szkoleniowym Wisły Kraków?! „Może żartobliwie, bądź nie, ten temat się między nami pojawił”

Łukasz Piszczek w sztabie szkoleniowym Wisły Kraków?! „Może żartobliwie, bądź nie, ten temat się między nami pojawił” fot. fotobroda / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sebastian Staszewski [Po gwizdku]

Były zawodnik między innymi Borussii Dortmund, czyli Łukasz Piszczek udzielił wywiadu Sebastianowi Staszewskiemu w ramach programu „Bez ściemy”. Tam poruszył między innymi temat nieformalnych rozmów z Jakubem Błaszczykowskim na temat zasilenia sztabu szkoleniowego Wisły Kraków.

Po zakończeniu poprzedniego sezonu Łukasz Piszczek podjął decyzję o rozstaniu z Borussią Dortmund. Od tamtej pory oddaje się grze w barwach trzecioligowego zespołu LKS Goczałkowice-Zdrój, którego jest zresztą właścicielem.

Okazuje się jednak, że miał kilka propozycji z wyższych szczebli rozgrywkowych. Latem mówiło się o nim w kontekście Legii Warszawa, a poza tym nieformalnie mówiło się o dołączeniu defensora do sztabu szkoleniowego Wisły Kraków, co zresztą przyznał w rozmowie z Sebastianem Staszewskim w programie „Bez ściemy”.

- Może nie tak, że złożono mi propozycję, ale rozmawialiśmy na ten temat i to właściwie tyle. Znam się z Jakubem Błaszczykowskim od wielu lat i może żartobliwie, bądź nie, ten temat się między nami pojawił - stwierdził.

Były reprezentant Polski zażartował jednocześnie, że chodziło o funkcję greenskeepera.

- Pojawiły się pomysły na różne funkcje, które wymieniano. Na przykład greenskeeper to jest zdecydowanie rola, w której dobrze się czuję, dlatego, jeśli kiedyś nie będę miał roboty, to pojadę do Krakowa i pomogę - żartuje defensor.

Cały materiał można obejrzeć w tym miejscu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy