Łukasz Skorupski czy Robert Lewandowski? Wojciech Szczęsny odpowiedział na pytanie o to, kto mówił prawdę

Łukasz Skorupski czy Robert Lewandowski? Wojciech Szczęsny odpowiedział na pytanie o to, kto mówił prawdę fot. Foot Truck
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Foot Truck

Wojciech Szczęsny w rozmowie z Foot Truckiem został zapytany o sytuację mającą miejsce po aferze dotyczącej premii dla reprezentantów Polski i o to, który z kadrowiczów mówił prawdę.

Kibice reprezentacji Polski pewnie jeszcze długo będą kojarzyć jej udział w Mistrzostwach Świata w Katarze z „aferą premiową”. Głos na jej temat zabrał Łukasz Skorupski.

- Wychodzimy z grupy i zamiast się cieszyć, nagle zaczęliśmy kłócić się o tę premię. Ci mają mieć tyle, inni tyle. Ale to tak się kłóciliśmy, że nie gadaliśmy z pewnymi zawodnikami. A dzień wcześniej razem śpiewaliśmy. Zbliżał się mecz z Francją. „Lewy” mówi, rada drużyna: „Panowie, dogadajmy się. Nie możemy myśleć o premii, tylko o meczu”. Dogadaliśmy się, żeby już nie rozmawiać o tej premii. Z całym szacunkiem dla pieniędzy, ale nikomu na kadrze ich nie brakuje. Wrócił spokój, zagraliśmy mecz - przyznał bramkarz na łamach „Przeglądu Sportowego”.

Do jego wypowiedzi po jakimś czasie odniósł się kapitan drużyny narodowej Robert Lewandowski.

- Łukasz Skorupski skłamał w tym wywiadzie. Byliśmy bardzo zszokowani, o czym on powiedział, po co to zrobił i dlaczego. Od razu po tej rozmowie cała drużyna spotkała się z Łukaszem. Zadaliśmy mu pytanie: czy ktoś się kłócił? Czy czegoś nie wiemy? Łukasz powiedział, że źle został zrozumiany i nie użył takich słów. Tak nam to wytłumaczył. Chcieliśmy to wyjaśnić. Cała reprezentacja była zdziwiona tym wywiadem - powiedział w rozmowie z Eleven Sports i Meczyki.pl gwiazdor Barcelony.

Teraz do tej sprawy odniósł się Wojciech Szczęsny. Łukasz Wiśniowski spytał go wprost o to, kto mówi prawdę.

- Wiem, że to, co było wydrukowane w wywiadzie Łukasza Skorupskiego, nie było prawdą. Tyle mogę powiedzieć. Czy on to powiedział, czy nie, to już niech on się tłumaczy. Ale wiem, że to nie było prawdą - przyznał bramkarz Juventusu w rozmowie z Foot Truckiem.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie” Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie” Walczyły o niego FC Barcelona i Arsenal. Wolał trafić do Arabii Saudyjskiej Walczyły o niego FC Barcelona i Arsenal. Wolał trafić do Arabii Saudyjskiej Górnik Zabrze zdąży z transferem napastnika? Wszystko jasne Górnik Zabrze zdąży z transferem napastnika? Wszystko jasne

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy