Łukasz Szukała może wrócić do grania po blisko dwuletniej przerwie

Łukasz Szukała może wrócić do grania po blisko dwuletniej przerwie fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sport.ro

Łukasz Szukała może wrócić do ligi rumuńskiej - podaje portal Sport.ro.

36-letni środkowy obrońca pozostaje bez zespołu od lutego 2019 roku, kiedy to rozstał się MKE Ankaragücü. Turecki klub dopuścił się zaległości finansowych względem jego osoby. Zdaniem rumuńskich mediów Szukała może wrócić do grania po blisko dwuletniej przerwie. Zatrudnić chce go Academica Clinceni. W grę wchodziłaby umowa do końca sezonu 2020/2021 z opcją przedłużenia.

Sport.ro podkreśla, że mieszkający w Bukareszcie Szukała po odejściu z Ankaragücü rozmawiał z kilkoma klubami - zarówno z Rumunii, jak i innych krajów. Na przeszkodzie w dojściu do porozumienia stały jednak jego wysokie oczekiwania finansowe. Próba znalezienia nowej drużyny tej zimy ma być już ostatnią.

Academica Clinceli plasuje się obecnie na piątej lokacie w tabeli rumuńskiej ekstraklasy. Do pierwszego miejsca traci osiem punktów.

W przeszłości Szukała rozegrał w niej 124 spotkania (15 trafień). 17-krotny reprezentant Polski występował w Glorii Bystrzyca, Cluj, Petrolul Ploeszti oraz Steaule Bukareszt. Potem przeniósł się na chwilę do Arabii Saudyjskiej, a stamtąd trafił do Turcji.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino Milik tuż-tuż przeprowadzki. Wstępne porozumienie klubów Milik tuż-tuż przeprowadzki. Wstępne porozumienie klubów OFICJALNIE: Gerard Piqué wybrał nowego trenera swojego klubu. Stary znajomy z Barcelony i absolutny debiutant OFICJALNIE: Gerard Piqué wybrał nowego trenera swojego klubu. Stary znajomy z Barcelony i absolutny debiutant OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy