Luksemburg - Portugalia. Znamy składy, bardzo ważny mecz dla Cristiano Ronaldo!

Luksemburg - Portugalia. Znamy składy, bardzo ważny mecz dla Cristiano Ronaldo! fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: UEFA

Znamy składy na mecz eliminacji Euro 2020 pomiędzy Luksemburgiem a Portugalią.

W niedzielne popołudnie naprzeciw siebie staną jedenastki Luksemburgu i Portugalii. Zdecydowanym faworytem tej potyczki będą goście, którzy w razie zwycięstwa przypieczętują awans na przyszłoroczne Mistrzostwa Europy.

To spotkanie będzie też szczególne dla Cristiano Ronaldo, który pojawi się na placu od pierwszej minuty. Jeśli bowiem 34-latek zdobędzie w nim co najmniej dwa gole, przekroczy magiczną barierę stu bramek w reprezentacyjnej koszulce.

Do tej pory w 163 meczach ma strzelonych 98 bramek.

Najlepszym strzelcem w piłce reprezentacyjnej pozostaje Ali Daei. Irańczyk podczas swojej kariery aż 109 razy trafiał do siatki rywali, potrzebując do tego 149 występów.

Pierwszy gwizdek w meczu Luksemburg - Portugalia o 15:00.

Luksemburg: Moris; Jans, Chanot, Gerson, Carlson, Turpel, Skenderović, Barreiro Martins, Thill, Rodrigues, Deville.
Ławka: Schon, Sinani, Selimović, Thill, Philipps, Martins, Malget, Joachim, Hall, Da Moto, Bohnert, Bensi.

Portugalia: Patricio; Pereira, Fonte, Dias, Guerreiro, Pizzi, Pereira, Fernandes, A. Silva, B. Silva, Ronaldo.
Ławka: Beto, Sa, Cancelo, Duarte, Jota, Eder, Moutinho, Nevers, Paciencia, Rui, Semedo, Bruma.


Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Manchester United otwarty na sprzedaż Pogby?! Manchester United otwarty na sprzedaż Pogby?! Ancelotti rozchwytywany. Włoch może błyskawicznie zaliczyć miękkie lądowanie w Premier League Ancelotti rozchwytywany. Włoch może błyskawicznie zaliczyć miękkie lądowanie w Premier League Liga Mistrzów: Ansu Fati przechodzi do historii. Najmłodszy zdobywca gola w rozgrywkach! Liga Mistrzów: Ansu Fati przechodzi do historii. Najmłodszy zdobywca gola w rozgrywkach! OFICJALNIE: Ancelotti zwolniony z Napoli OFICJALNIE: Ancelotti zwolniony z Napoli Liga Mistrzów: Znamy już 14 uczestników fazy pucharowej Liga Mistrzów: Znamy już 14 uczestników fazy pucharowej 62-letnia fanka Mourinho ma na ciele... 38 tatuaży poświęconych Portugalczykowi [FOTO] 62-letnia fanka Mourinho ma na ciele... 38 tatuaży poświęconych Portugalczykowi [FOTO] El Clásico znowu zagrożone. Katalońskie służby nie gwarantują bezpieczeństwa El Clásico znowu zagrożone. Katalońskie służby nie gwarantują bezpieczeństwa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy