Majecki opuścił zgrupowanie Legii. Transfer o krok

Majecki opuścił zgrupowanie Legii. Transfer o krok fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Piotr Koźmiński

Radosław Majecki jest już o krok od zagranicznego transferu.

Jak poinformował Piotr Koźmiński z „Super Expressu”, bramkarz wicemistrza Polski opuścił zgrupowanie warszawskiej drużyny w Belek. 20-letni golkiper udał się na badania medyczne do nowego klubu, z którego w drugiej części sezonu będzie wypożyczony do Legii. Jeśli chodzi o kwotę transferu, zdaniem Koźmińskiego zakręci się ona wokół rekordu Ekstraklasy.

Cały czas nie wiadomo tylko, do jakiego klubu trafi Majecki. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobne są dwa kierunki: francuski i niemiecki.

Biorąc pod uwagę podstawowe kwoty transferowe, do tej pory bohaterem największej sprzedaży w historii Ekstraklasy był Jan Bednarek, za którego Southampton zapłaciło Lechowi Poznań sześć milionów euro. O kilkaset tysięcy mniej Legia zainkasowała za Sebastiana Szymańskiego, który udał się do Dynama Moskwa.

Majecki rozegrał w tym sezonie 28 spotkań w barwach Legii, notując 14 czystych kont. W sumie ma na koncie 45 występów w pierwszym zespole warszawskiego klubu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników Podolski: Chciałbym być dla Górnika tym, kim jest Błaszczykowski dla Wisły Kraków Podolski: Chciałbym być dla Górnika tym, kim jest Błaszczykowski dla Wisły Kraków Kolarstwo: Rafał Majka bohaterem głośnego transferu [OFICJALNIE] Kolarstwo: Rafał Majka bohaterem głośnego transferu [OFICJALNIE] Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewoskrzydłowych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewoskrzydłowych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy