Majecki przejdzie testy medyczne przed transferem do AS Monaco

Majecki przejdzie testy medyczne przed transferem do AS Monaco fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Przegląd Sportowy

„Przegląd Sportowy” sprecyzował wcześniejsze doniesienia dotyczące Radosława Majeckiego - bramkarz Legii Warszawa udał się na testy medyczne przed transferem do AS Monaco.

O tym, że 20-latek opuścił zgrupowanie w Legii w Belek, udając się na badania, informował już Piotr Koźmiński z „Super Expressu”. Nie wiadomo było tylko, o jaki dokładnie klub chodzi. Teraz sprawa została wyjaśniona. Według „Przeglądu Sportowego” nowym klubem Majeckiego będzie AS Monaco.

Bramkarz podpisze kontrakt z ASM już teraz, ale pozostanie w Legii na drugą część sezonu 2019/2020.

Jak pisał wcześniej Koźmiński, kwota transferu Majeckiego będzie zbliżona do rekordu Ekstraklasy, który wynosi obecnie sześć milionów euro. Takie pieniądze spłynęły na konto Lecha Poznań z tytułu sprzedaży Jana Bednarka do Southampton.

Podstawowym bramkarzem Monaco jest 28-letni Benjamin Lecomte. W tym sezonie Francuz zanotował pięć czystych kont w 21 spotkaniach Ligue 1. W kadrze są również 35-letni Danijel Subašić, 21-letni Loïc Badiashile (ostatnio był wypożyczony do Belgii), 24-letni Seydou Sy oraz 36-letni Diego Benaglio. Subašić oraz Sy po sezonie mają odejść z klubu.

Monaco zajmuje dwunaste miejsce w tabeli Ligue 1.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy