Maksimović priorytetem, ale Inter Mediolan przygląda się też trzem innym obrońcom

Maksimović priorytetem, ale Inter Mediolan przygląda się też trzem innym obrońcom
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Tuttosport

Nikola Maksimović jest priorytetem Interu Mediolan. Jeśli jednak misja sprowadzenia go na Giuseppe Meazza się nie powiedzie, to liderzy włoskiej Ekstraklasy mają trzy inne alternatywy.

Coraz więcej jest przesłanek ku temu, że po sezonie z Interem Mediolan pożegna się Andrea Ranocchia. Jego kontrakt z obecnym pracodawcą wygasa 30 czerwca 2021 roku i raczej nie zostanie przedłużony.

Z tego też powodu na Giuseppe Meazza rozglądają się za zawodnikiem, który mógłby go zastąpić. W tej chwili priorytetem jest pozyskanie Nikoli Milenkovicia.

Agentem zawodnika jest doskonale znany na Półwyspie Apenińskim, Fabio Ramadani. Pozostaje on z władzami Interu Mediolan w dobrych relacjach, dlatego też ta transakcja wydaje się realnym rozwiązaniem.

W przypadku Serba lider Serie A ma jednak konkurencję w postaci AS Romy, o czym pisaliśmy wcześniej. Z tego też powodu być może trzeba będzie poszukać innej alternatywy.

Jak informuje „Tuttosport”, opcje w tej sprawie są trzy. W tym miejscu należy wymienić Aissę Mandiego z Realu Betis, Shkodrana Mustafiego z Schalke oraz Aleksandara Dragovicia z Bayeru Leverkusen.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy