Manchester City: „Guardiola chyba nawet nie wie, że mnie tam zatrudnili“

Manchester City: „Guardiola chyba nawet nie wie, że mnie tam zatrudnili“
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: A Bola

Pedro Porro w gorzkich słowach wypowiedział się o swojej dwuletniej przygodzie w Manchesterze City - opublikowała je „A Bola“.

Porro to urodzony w Don Benito w Hiszpanii prawy obrońca wypożyczony z Manchesteru City do Sportingu do czerwca 2022 roku, ale czujący się coraz bardziej jak pełnoprawny zawodnik „Lwów“. Dziennikarze przewidują, że w tym tygodniu podpisze on nowy kontrakt z Portugalczykami.

- Nie mogę wiele powiedzieć na ten temat. Powiem tylko tyle, że w tym tygodniu może się wydarzyć coś wielkiego - oznajmił 22-latek. Żurnaliści dodają, że najprawdopodobniej podpisze on umowę wiążącą go ze Sportingiem do 2025 roku.

Zawodnik opuścił aż 15 meczów ligowych minionego sezonu z powodu zwichnięcia górnego stawu piszczelowo-strzałkowego prawego kolana. Jego powrót do zdrowia trwa w dobrym rytmie, a stoper nie wyklucza powrotu do gry w sobotę, w Superpucharze Portugalii z SC Braga. Przyznaje jednak, że po przerwie trwającej od czterech do sześciu tygodni trudno będzie przewidzieć dokładną datę powrotu.

Pewne jest to, że Porro podpisze nowy kontrakt w tym tygodniu, nawet jeśli nadal będzie grał jako defensywny pomocnik. - W przyszłym tygodniu okaże się, co zrobię. Jestem szczęśliwy z lwem na piersi - zapewnił Porro.

Hiszpan nie myśli nawet w tym momencie o tym, że pewnego dnia nadal będzie mógł nosić koszulkę Manchesteru City - klubu, który wypożyczył go na dwa sezony do Sportingu i który podpisał go z Girony, w zamian za 12 milionów euro, latem 2019 roku. Nigdy jednak nie zadebiutował w ekipie „Obywateli“, ponieważ przed podróżą do Portugalii był na wypożyczeniach w Gironie i Realu Valladolid.

- Nie, nigdy nie rozmawiałem z Pepem Guardiolą - zdradza piłkarz. - Nie sądzę, żeby nawet wiedział, że zostałem ściągnięty do klubu. Ale muszą teraz zwracać uwagę na to, co robię - skwitował.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy