Manchester United daje 35 milionów euro za Jude’a Bellinghama

Manchester United daje 35 milionów euro za Jude’a Bellinghama
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports

Sky Sports potwierdza wcześniejsze doniesienia innych brytyjskich mediów - Manchester United chce pozyskać Jude’a Bellinghama z Birmingham City.

Klub z Old Trafford przeszedł już do konkretnego działania i złożył za 16-letniego pomocnika ofertę w wysokości około 30 milionów funtów (35 milionów euro).

Bellingham to wychowanek Birgmingham. W pierwszym zespole angielskiego klubu zadebiutował w obecnym sezonie i regularnie wybiega na murawy Championship. Uchodzący za wielki talent zawodnik rozegrał na drugim rodzimym szczeblu już 25 spotkań, notując w nich cztery trafienia i asystę.

Pomocnik ma na koncie występy w reprezentacjach Anglii do lat 15, 16 oraz 17.

Bellingham znajduje się na celownikach kilku innych czołowych europejskich klubów, co zapewne ma wpływ na wysokość oferty przygotowanej przez MU. Wśród nich są Barcelona, Bayern, Borussia Dortmund i Liverpool.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy