Manchester United może pozyskać Grealisha. Transfer Anglika priorytetem

Manchester United może pozyskać Grealisha. Transfer Anglika priorytetem
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Daily Mirror

Według „Daily Mirror” Manchester United latem może skupić się na pozyskaniu Jacka Grealisha z Aston Villi.

Brytyjskie media od dawna łączą z MU Grealisha oraz Jamesa Maddisona z Leicester City. W pewnym momencie wydawało się, że „Czerwonym Diabłom” bardziej zależy na pozyskaniu tego drugiego. „Daily Mirror” podaje jednak, że 23-latek jest blisko podpisania nowego kontraktu z „Lisami”. Taki obrót sprawy oddaliłby go od jakiegokolwiek transferu po zakończeniu sezonu.

MU może więc skupić się na sprowadzeniu na Old Trafford Grealisha. Zdaniem powyższego źródła jego transfer ma zostać potraktowany priorytetowo. Niedawno ofensywny pomocnik uciął wszelkie spekulacje na swój temat, dając do zrozumienia, że myśli wyłącznie o występach w barwach Aston Villi. Bez względu na to, czy ekipa z Birmingham utrzyma się w Premier League, czy nie, jego odejście latem będzie jednak bardzo prawdopodobne.

Grealish jest wychowankiem Aston Villi. Mogący być wykorzystywany na kilku pozycjach zawodnik w tym sezonie rozegrał 23 spotkania ligowe, notując w nich siedem trafień i pięć asyst.

„Daily Mirror” dodaje, że 24-latek w marcu najprawdopodobniej zadebiutuje w reprezentacji Anglii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tokio 2020: Składy na mecz półfinałowy Meksyk - Brazylia [OFICJALNIE] Tokio 2020: Składy na mecz półfinałowy Meksyk - Brazylia [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy