Manchester United: Pogba przerywa milczenie i... sprzeciwia się Raioli

Manchester United: Pogba przerywa milczenie i... sprzeciwia się Raioli fot. Ververidis Vasilis / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Paul Pogba (Instagram)

Piłkarz Manchesteru United Paul Pogba postanowił odnieść się się za pośrednictwem wpisu na Instagramie do ostatnich wypowiedzi agenta Mino Raioli na temat jego najbliższej przyszłości.

Przedstawiciel reprezentanta Francji przyznał w minionych dniach, że środkowy pomocnik jest zdecydowany na opuszczenie szeregów Manchesteru United, ponieważ nie czuje się szczęśliwy w drużynie „Czerwonych Diabłów” i dlatego te powinny rozważyć jego sprzedaż w trakcie najbliższego letniego okna transferowego.

Agent 27-latka stwierdził ponadto, że z największą chęcią umieściłby ponownie Paula Pogbę w Juventusie, dzięki któremu wypłynął na szerokie wody w futbolu na seniorskim poziomie.

Sama „Stara Dama” nie zamyka się na możliwość nawiązania po raz drugi współpracy z Francuzem i na razie zamierza przyglądać się uważnie rozwojowi sytuacji wokół pomocnika, który w ostatnim czasie otrzymał szereg ciosów ze strony różnych ekspertów oraz dziennikarzy za słowa wypowiedziane przez Raiolę.

27-latek postanowił odnieść się do zaistniałych zdarzeń umieszczeniem stosownego komentarza na swoim koncie na Instagramie.

„Zawsze walczyłem i zawsze będę walczył dla Manchesteru United, moich kolegów z drużyny i fanów. Bla... bla... nie jest ważne. Przyszłość jest odległa, liczy się dziś i jestem zaangażowany w 1000%! Zawsze razem silni… Między mną a klubem wszystko było jasne i to się nigdy nie zmieni. Kiedy nie wiesz, co się dzieje w środku, to nic nie mów” - napisał piłkarz „Czerwonych Diabłów”, który w niedzielny wieczór rozegrał dobre spotkanie przeciwko Manchesterowi City (0:0).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy