Marcelo blisko ważnej decyzji. Przygotowywał się na to od lat

Marcelo blisko ważnej decyzji. Przygotowywał się na to od lat fot. Saolab Press / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Marca

Marcelo nie godzi się na oferty katarskich i saudyjskich klubów, oferujących mu niebotyczne pieniądze. Legenda Realu Madryt patrzy coraz przychylniej na inną opcję - zakończenie kariery.

Najbardziej utytułowany piłkarz w historii „Królewskich” może już wkrótce odwiesić buty na kołek. Pomysł ten kiełkował w głowie defensora od pewnego czasu, lecz ostatnie tygodnie tylko skłaniają go ku tej decyzji.

34-latek liczył na kontynuację boiskowej przygody w Europie. Byłego reprezentanta Brazylii łączono z zasileniem szeregów Fenerbahçe, Realu Valladolid, Milanu, Getafe, Monzy czy Olympique'u Lyon. Żadna z wymienionych drużyn nie była jednak wystarczająco konkretna w swych działaniach, co poskutkowało brakiem jakichkolwiek zaawansowanych rozmów.

Większe zaangażowanie wykazywały ekipy z Azji, które oferowały Brazylijczykowi duże pieniądze.

Lewy obrońca nie chciał jednak pokierować swej kariery w ten sposób, odrzucając zaloty katarskich i saudyjskich szejków.

Marcelo do życia poza murawą przygotowywał się od lat. 58-krotny reprezentant „Canarinhos” posiada swoje marki odzieżowe, w których pełni także rolę modela. Ponadto jest właścicielem dwóch klubów piłkarskich - brazylijskiego Azuriz FC oraz drugoligowej portugalskiej CD Mafry.

W dalszej perspektywie znajduje się też ponowna praca dla ukochanego Realu w roli ambasadora.

Wszelkie te czynności sprawiają Marcelo radość i zajmują go, gdy nie gra zawodowo w piłkę.

Przyszłość 34-latka klaruje się więc niezwykle ciekawie, lecz coraz bardziej oddala się od piłkarskich boisk.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Michał Probierz pominie gwiazdę? Ten napastnik ma nie otrzymać powołania na marcowe mecze reprezentacji Polski Michał Probierz pominie gwiazdę? Ten napastnik ma nie otrzymać powołania na marcowe mecze reprezentacji Polski To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy