Marcelo z interesującą opcją transferową z Serie A

Marcelo z interesującą opcją transferową z Serie A fot. Saolab Press / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Nicolò Schira

AC Monza nawiązała kontakt z Marcelo - uważa Nicolò Schira.

Beniaminek włoskiej Serie A prowadzi szeroko zakrojone działania mające na celu wzmocnić drużynę przed rozpoczęciem sezonu i na obecnym etapie letniego okna transferowego może pochwalić się sprowadzeniem między innymi Stefano Sensiego, Matteo Pessiny, Andrei Carboniego, Alessio Cragno czy Andrei Ranocchii.

„Biancorossi” pragną jednocześnie zakontraktować przynajmniej jedno bardzo głośne nazwisko na arenie międzynarodowej i niewykluczone, że takim zawodnikiem okaże się dla nich Marcelo.

Nicolò Schira przekonuje, że AC Monza nawiązała kontakt z Brazylijczykiem i spróbuje przekonać go do spróbowania swoich sił na boiskach kraju z Półwyspu Apenińskiego.

34-letni piłkarz jest do zgarnięcie na zasadzie wolnego transferu po zakończeniu swojego wieloletniego i niezwykle udanego pobytu w Realu Madryt, z którym sięgnął między innymi sześciokrotnie po mistrzostwo Hiszpanii czy pięciokrotnie po Ligę Mistrzów.

Marcelo pochyli się z pewnością nad propozycją włoskiego klubu, ponieważ wciąż nie określił swojego priorytetu na najbliższe miesiące.

Ostatni sezon zakończył na siedemnastu rozegranych meczach z dwoma zaliczonymi asystami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Cracovia też szuka napastnika Cracovia też szuka napastnika Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy