Marcelo zaoferowany klubowi z Ligue 1

Marcelo zaoferowany klubowi z Ligue 1 fot. Marco Iacobucci Epp / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Footmercato.net

Marcelo, którego umowa z Realem Madryt dobiegła końca, zaoferował swoje usługi Olympique'owi Lyon - podaje Footmercato.net.

Były już kapitan „Królewskich” ma spore problemy z poszukiwaniem nowego pracodawcy. Chce on znaleźć projekt, którego będzie ważną częścią, ale opcji nie ma zbyt wiele.

Mówiło się o zainteresowaniu Realu Valladolid czy Getafe, jednak przez wzgląd na długoletni pobyt w Realu Madryt piłkarz odrzucił obie propozycje. Jego angaż z kolei wykluczyło kilka ekip z Major League Soccer.

Tym razem doświadczony lewy obrońca zaoferował swoje usługi Olympique Lyon. Francuski klub cały czas szuka kogoś na jego pozycję, lecz głównym celem jest Pervis Estupiñán.

Mając to na uwadze, w tym momencie przedstawiciel Ligue 1 nie podjął tematu i czeka na dalszy rozwój wypadków. Oczywiście zatrudnienie 34-latka przez „Les Gones” wciąż jest możliwe, ale aby do tego doszło, zawodnik musiałby mocno obniżyć swoje oczekiwania w kwestii zarobków.

Marcelo w poprzednim sezonie zgromadził 17 występów oraz zanotował dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie” Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie” Walczyły o niego FC Barcelona i Arsenal. Wolał trafić do Arabii Saudyjskiej Walczyły o niego FC Barcelona i Arsenal. Wolał trafić do Arabii Saudyjskiej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy