Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone

Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone fot. Cosmin Iftode Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Simon Johnson | David Ornstein

Marcos Alonso został przy kolegach z drużyny bardzo mocno skrytykowany przez szkoleniowca Franka Lamparda za swoje zachowanie, którego dopuścił się po zejściu z boiska w trakcie meczu z West Bromwich Albion (3:3) - poinformowali Simon Johnson i David Ornstein z „The Athletic”.

„The Blues” nie zaprezentowali się najlepiej w trakcie pierwszej połowy starcia z beniaminkiem Premier League i zeszli na przerwę przegrywając aż 0:3.

Z tego też powodu Frank Lampard postanowił dokonać dwóch zmian w składzie prowadzonego przez siebie zespołu i zdecydował się zdjąć z boiska Marcosa Alonso oraz Mateo Kovačicia. W ich miejsce posłał do boju Césara Azpilicuetę i Calluma Hudsona-Odoia, którzy w znaczącym stopniu przyczynili się do wyrównania stanu pojedynku na 3:3.

Przed nastaniem jednak tego momentu obaj wspomniani panowie przyjęli z niezadowoleniem decyzję trenera o zakończeniu swojego udziału w tym meczu, bo liczyli na to, że zaprezentują się lepiej w drugiej odsłonie spotkania.

Simon Johnson i David Ornstein z „The Athletic” uważają, że pierwszy z nich był aż tak na to wściekły, że po wzięciu prysznica postanowił udać się do klubowego autokaru. Później ostatecznie wrócił na trybuny, ale usiadł w miejscu nieprzeznaczonym dla zawodników rezerwowych Chelsea, czym złamał zasady reżimu sanitarnego Premier League.

Ten fakt został skrzętnie odnotowany przez Lamparda, który po zakończeniu spotkania nie potrafił pohamować swojej złości na hiszpańskiego defensora i zrugał go bardzo mocno w obecności kolegów z zespołu.

Niektórzy z nich mieli przekazać wspomnianym dziennikarzom, że nigdy wcześniej nie widzieli tak wściekłego 42-latka, dlatego przypuszczają, że dni Marcosa Alonso w ekipie ze Stamford Bridge zostały już policzone i ten przed zamknięciem letniego okna transferowego opuści szeregi londyńskiej drużyny, w której to pewne miejsce na lewej strony obrony na mieć Ben Chilwell po dojściu do pełni sił po wyleczeniu urazu stopy.

29-latek pojawił się do tej pory we wszystkich trzech ligowych występach The Blues” w wyjściowym składzie.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! Borek spodziewa się szybkiego przebicia transferu Modera. „On zostanie najdroższym piłkarzem w historii Ekstraklasy” Borek spodziewa się szybkiego przebicia transferu Modera. „On zostanie najdroższym piłkarzem w historii Ekstraklasy” OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy