Marek Hamšík szykuje się do zmiany klubu. Zaawansowane negocjacje

Marek Hamšík szykuje się do zmiany klubu. Zaawansowane negocjacje fot. Antonio Balasco / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Gianluca Di Marzio

Marek Hamšík prowadzi zaawansowane rozmowy z Trabzonsporem - przekonuje Gianluca Di Marzio.

Doświadczony pomocnik poszukiwał w minionych miesiącach gorączkowo nowego pracodawcy po opuszczeniu chińskiego Dalian Professional.

Blisko 34-letniemu zawodnikowi nie zależało na zawarciu korzystnego finansowo porozumienia, ale na podpisaniu kontraktu z takim klubem, który umożliwiłby mu regularne występy w celu jak najlepszego przygotowania się do startu w Mistrzostwach Europy.

Marek Hamšík otrzymał takowe zapewnienie ze strony IFK Göteborg i w pierwszych dniach marca związał się krótkoterminową umową ze szwedzką drużyną.

Od tego czasu reprezentant Słowacji, który został naturalnie powołany do kadry na EURO 2020, wystąpił w sześciu meczach i zdobył w nich jedną bramkę.

Na takim dorobku pobyt byłego gracza Slovana Bratysława, Brescii oraz Napoli w szeregach „Niebiesko-Białych” najprawdopodobniej się zakończy, ponieważ środkowy pomocnik nie ma w planach przedłużenia swojego pobytu w IFK Göteborg.

Di Marzio przekonuje nawet, że blisko 34-letni zawodnik jest na dobrej drodze do związania się z Trabzonsporem.

Hamšík ma prowadzić zaawansowane rozmowy z tureckim klubem i jeżeli osiągnie z nim stosowne porozumienie, dołączy do kolegów z włoskich boisk takich jak Bruno Peres i Gervinho, którzy nie tak dawno podpisali umowy ze wspomnianym zespołem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy