Marek Hamšík szykuje się do zmiany klubu. Zaawansowane negocjacje

Marek Hamšík szykuje się do zmiany klubu. Zaawansowane negocjacje fot. Antonio Balasco / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Gianluca Di Marzio

Marek Hamšík prowadzi zaawansowane rozmowy z Trabzonsporem - przekonuje Gianluca Di Marzio.

Doświadczony pomocnik poszukiwał w minionych miesiącach gorączkowo nowego pracodawcy po opuszczeniu chińskiego Dalian Professional.

Blisko 34-letniemu zawodnikowi nie zależało na zawarciu korzystnego finansowo porozumienia, ale na podpisaniu kontraktu z takim klubem, który umożliwiłby mu regularne występy w celu jak najlepszego przygotowania się do startu w Mistrzostwach Europy.

Marek Hamšík otrzymał takowe zapewnienie ze strony IFK Göteborg i w pierwszych dniach marca związał się krótkoterminową umową ze szwedzką drużyną.

Od tego czasu reprezentant Słowacji, który został naturalnie powołany do kadry na EURO 2020, wystąpił w sześciu meczach i zdobył w nich jedną bramkę.

Na takim dorobku pobyt byłego gracza Slovana Bratysława, Brescii oraz Napoli w szeregach „Niebiesko-Białych” najprawdopodobniej się zakończy, ponieważ środkowy pomocnik nie ma w planach przedłużenia swojego pobytu w IFK Göteborg.

Di Marzio przekonuje nawet, że blisko 34-letni zawodnik jest na dobrej drodze do związania się z Trabzonsporem.

Hamšík ma prowadzić zaawansowane rozmowy z tureckim klubem i jeżeli osiągnie z nim stosowne porozumienie, dołączy do kolegów z włoskich boisk takich jak Bruno Peres i Gervinho, którzy nie tak dawno podpisali umowy ze wspomnianym zespołem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy