Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje

Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Fakt

Marek Papszun w rozmowie z „Faktem” skomentował doniesienia na swój temat.

Media od kilku dni rozpisują się na temat możliwych przenosin Papszuna do Legii Warszawa. Część z nich podaje, że szkoleniowiec Rakowa Częstochowa może przeprowadzić się do klubu ze stolicy nawet zimą, zasugerował to zresztą właściciel mistrza Polski Dariusz Mioduski. - Mogę potwierdzić, że chcemy się porozumieć ze szkoleniowcem i jego sztabem. Jeśli nie będzie możliwe zatrudnienie go zimą, to jesteśmy gotowi poczekać do końca sezonu - zakomunikował sternik klubu.

Papszun po raz kolejny zdystansował się jednak od doniesień ukazujących się na swój temat. Trener został zapytany, czy dogadał się już z Legią.

- Nie wiem skąd takie informacje. Dla mnie na tę chwilę nie ma takiego tematu. (…) Na pewno w szatni się o tym rozmawia. Przecież piłkarze nie żyją w jakiejś szklanej bańce, docierają do nich informacje z zewnątrz, analizują je, komentują… Wierzę, że fakt, iż ich trener jest doceniany ma pozytywny wpływ na zespół i zawodnicy korzystają ze wspólnej pracy, tak jak ja korzystam na codziennym kontakcie z nimi - powiedział Papszun.

- Rozmawiał pan już z właścicielem Rakowa o możliwości zakończenia współpracy przed końcem wygasającego w czerwcu kontraktu?

- Nie było takiej rozmowy. Mam regularny i stały kontakt z szefem, ale akurat tego tematu nie poruszaliśmy. (…) Nie chcę spekulować. Jestem w Rakowie i na dziś nic nie wskazuje na to, że coś w tej kwestii miałoby się zmienić. Nie wszystko zależy ode mnie. To przede wszystkim oba kluby musiałby chcieć się dogadać. Ja robię swoje i nie zaprzątam sobie głowy plotkami - przyznał szkoleniowiec Rakowa (cała rozmowa TUTAJ).

Już po publikacji tego wywiadu w piątkowy wieczór Maciej Iwański poinformował na Twitterze, że Legia wchodzi w sprawie Papszuna „all in”, oferując mu rekordową pensję

Raków Częstochowa trolluje Legię Warszawa. „Panie trenerze, czy to już potwierdzone?” [WIDEO]

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy