Masłowski zdecydowany na powrót do Polski. Może wylądować w I lidze

Masłowski zdecydowany na powrót do Polski. Może wylądować w I lidze fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sport

Michał Masłowski znalazł się na celowniku Odry Opole - uważa „Sport”.

Doświadczony pomocnik pozostaje bez pracodawcy od lipca, kiedy to zakończył swój trzyletni pobyt w HNK Gorica.

31-letni zawodnik zamierzał zaliczyć szybki powrót do rodzimego kraju, gdzie czekała na niego do podpisania umowa z jednym z ekstraklasowych klubów.

Niestety przed nastaniem tego momentu Michał Masłowski nabawił się poważnego urazu kolana i musiał poddać się operacji rekonstrukcji więzadeł krzyżowych, która pozbawiła go szansy ponownego zagoszczenia na polskich boiskach.

W zaistniałej sytuacji były gracz Zawiszy Bydgoszcz, Legii Warszawa oraz Piasta Gliwice postanowił skupić się na powrocie do pełnej sprawności.

Ten cel udało mu się już osiągnąć, dlatego ma być teraz po raz drugi gotowy do powrotu do rywalizacji na rodzimych murawach. Tym razem doświadczony pomocnik nie może raczej liczyć na angaż w Ekstraklasie, ale za to pojawiła się dla niego na horyzoncie opcja dołączenia do pierwszoligowej Odry Opole, gdzie miałby zastąpić odchodzącego Sebastiana Boneckiego do Bruk-Bet Termaliki Nieciecza.

31-latek w przypadku zasilenia szeregów „Niebiesko-Czerwonych” miałby okazję do nawiązania po raz drugi współpracy z Dietmarem Brehmerem, który w przeszłości pełnił między innymi funkcję asystenta Jurija Szatałowa, kiedy ten odpowiadał za wyniki osiągane przez Zawiszę Bydgoszcz w latach 2012-2013.

Masłowski zakończył swoją przygodę w chorwackim HNK Gorica na 58 rozegranych meczach, w których zdobył pięć bramek oraz zanotował trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy