Mateusz Borek o decyzji Fernando Santosa: Śmiech na sali. Takiej parodii dawno nie było

Mateusz Borek o decyzji Fernando Santosa: Śmiech na sali. Takiej parodii dawno nie było fot. FotoPyK
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Mateusz Borek [Twitter]

Fernando Santos z uwagi na ostatni głośny wywiad Łukasza Skorupskiego zarządził ciszę medialną w kadrze przed meczem z Czechami. Decyzja ta nie przypadła go gustu Mateuszowi Borkowi. „Przecież on ma w dupie, czy dziennikarz się obrazi” - odpowiada mu Tomasz Ćwiąkała.

Już w najbliższy piątek Fernando Santos zadebiutuje na ławce trenerskiej polskiej kadry. Portugalski szkoleniowiec od razu poprowadzi naszą reprezentację w meczach o punkty, a więc oczekiwania będą znacznie większe. „Biało-Czerwoni” udadzą się do Pragi, by tam zmierzyć się w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy, które odbędą się w 2024 roku w Niemczech, z drużyną Czech. Starcie zapowiada się emocjonująco.

Niestety, na kilka dni przed wyczekiwanym spotkaniem atmosfera wokół naszej kadry nie należy do najlepszych. Za sprawą udzielonego „Przeglądowi Sportowemu” wywiadu Łukasza Skorupskiego ze zdwojoną siłą powrócił temat słynnych premii rządowych. Bramkarz FC Bologny, wbrew wcześniejszym słowom Czesława Michniewicza, powiedział, że zawodnicy faktycznie pokłócili się o pieniądze, co zepsuło dotychczas świetne nastroje.

Do wypowiedzi odniósł się w ostrych słowach Mateusz Borek, zarzucając Michniewiczowi, którego wcześniej popierał, kłamstwo.

Fernando Santos z uwagi na całe zamieszanie zarządził ciszę medialną przed meczem z Czechem. Wszyscy zawodnicy otrzymali zakaz kontaktowania się z mediami, co ma oczyścić atmosferę.

Mateusz Borek po raz kolejny wyraził swoje niezadowolenie. Współtwórca Kanału Sportowego skrytykował decyzję selekcjonera.

„Śmiech na sali. Takiej parodii dawno nie było” - napisał dziennikarz na Twitterze.

Nie wszyscy uważają podobnie. Tomasz Ćwiąkała twierdzi, że Portugalczyk postąpił słusznie, nie zamierzając się skupiać na niedotyczącej go w żadnym stopniu aferze.

„Ja tam punkt widzenia Santosa rozumiem. Usłyszał o dziwnej aferze, w której nie uczestniczył. Nagle dostał info, że wybiło szambo po wywiadzie Skorupskiego Doszedł do wniosku, że nikt mu dalej nie będzie bruździł, bo niby po co. Przecież on ma w dupie, czy dziennikarz się obrazi” - skomentował Ćwiąkała.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marco Asensio odchodzi z Realu Madryt, jednak nie do Premier League. HIT o krok! Marco Asensio odchodzi z Realu Madryt, jednak nie do Premier League. HIT o krok! Lech Poznań przedłużył umowę z następcą Michała Skórasia [OFICJALNIE] Lech Poznań przedłużył umowę z następcą Michała Skórasia [OFICJALNIE] Wisła Kraków nie pozbędzie się zawodnika. Wraca z wypożyczenia [OFICJALNIE] Wisła Kraków nie pozbędzie się zawodnika. Wraca z wypożyczenia [OFICJALNIE] Bartosz Śpiączka „utrzyma się” w Ekstraklasie?! Bartosz Śpiączka „utrzyma się” w Ekstraklasie?! Dani Olmo zdecydował o swojej przyszłości Dani Olmo zdecydował o swojej przyszłości Liverpool wykorzysta atut dyrektora sportowego? Może okazać się kluczem do sprowadzenia obiecującego obrońcy Liverpool wykorzysta atut dyrektora sportowego? Może okazać się kluczem do sprowadzenia obiecującego obrońcy Real Madryt z nietypowym pomysłem na zastąpienie Karima Benzemy Real Madryt z nietypowym pomysłem na zastąpienie Karima Benzemy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy