Mateusz Borek otrzymał przedprocesowe pismo od klubu reprezentanta Polski

Mateusz Borek otrzymał przedprocesowe pismo od klubu reprezentanta Polski fot. Kanał Sportowy [YouTube]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Kanał Sportowy [YouTube]

Mateusz Borek w programie „Moc Futbolu” na Kanale Sportowym wypowiedział się na temat Jakuba Modera, a także Brighton & Hove Albion, któremu nie spodobały się pewne słowa dziennikarza.

Jakub Moder ostatni mecz w barwach Brighton & Hove Albion rozegrał na początku kwietnia 2022 roku. Polak zerwał więzadła krzyżowe. W toku rehabilitacji zaczęły pojawiać się informacje sugerujące, że nie układa się ona zbyt dobrze. Dlatego też, choć początkowo można było myśleć, że to się uda, pomocnik nie wrócił na boisko w końcówce tego sezonu.

Głos na temat 24-latka i jego kontuzji zabrał Mateusz Borek.

- Wydaje mi się, że tego starego układu w Brighton, który kupował Modera, nie ma. Nie ma już Grahama Pottera. Dzisiaj jest nowy trener, który ma swoje koncepcje i pewnie tego chłopaka obserwuje. Niestety dla polskiej piłki i dla Kuby, którego jestem fanem, ta przerwa jest długa. My prognozowaliśmy kilkanaście miesięcy temu, że to może tyle trwać. Że być może w ogóle nie zagra w tym sezonie. (...) Ta przerwa robi się moim zdaniem niebezpiecznie długa u tak młodego zawodnika - przyznał dziennikarz w programie „Moc Futbolu”.

- Kto jest winny tej przerwy? Ci, którzy go rehabilitowali. Przecież ja, jak to powiedziałem w jednym z programów, to dostałem przedprocesowe pismo z Brighton, żebym te słowa zdementował na antenie, bo mnie pozwą do sądu. „Pozywajcie mnie” - odpisałem. Miałem dane z PZPN-u i z obserwacji różnych lekarzy, którzy pracują z Moderem.

- To nie był nawet problem jakości operacji, bo robił to pan doktor, który operuje wiele gwiazd. Natomiast potem jest równie ważny, a czasami nawet ważniejszy proces właściwej, mocnej, codziennej, rzetelnej, kilkugodzinnej rehabilitacji. A z tym jest problem - dodał.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków przeprowadzi hitowy transfer?! To zdobywca Pucharu Francji Wisła Kraków przeprowadzi hitowy transfer?! To zdobywca Pucharu Francji Nicola Zalewski zmieni klub nawet za 18 milionów euro?! Nicola Zalewski zmieni klub nawet za 18 milionów euro?! Wisła Kraków ma nowego bramkarza [OFICJALNIE] Wisła Kraków ma nowego bramkarza [OFICJALNIE] Legia Warszawa złożyła za niego trzy oferty. Bramkarz klubu z Ekstraklasy potwierdził, że wcześniej był bardzo blisko transferu do niej Legia Warszawa złożyła za niego trzy oferty. Bramkarz klubu z Ekstraklasy potwierdził, że wcześniej był bardzo blisko transferu do niej Piotr Stokowiec był gotowy to zrobić, skończyło się zupełnie inaczej. „Szybko poszło” Piotr Stokowiec był gotowy to zrobić, skończyło się zupełnie inaczej. „Szybko poszło” Co na to Borussia Dortmund? Marco Reus z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Co na to Borussia Dortmund? Marco Reus z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Beniaminek Ekstraklasy z nowym trenerem. ŁKS Łódź ogłosił następcę Piotra Stokowca [OFICJALNIE] Beniaminek Ekstraklasy z nowym trenerem. ŁKS Łódź ogłosił następcę Piotra Stokowca [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy