Mateusz Praszelik w poszukiwaniu gry wkrótce może zmienić klub

Mateusz Praszelik w poszukiwaniu gry wkrótce może zmienić klub fot. Davide Casentini/LiveMedia/SIPA USA/PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Pianetaserieb.it

Mateusz Praszelik znalazł się na celowniku Perugii, o czym informuje Pianetaserieb.it.

Mateusz Praszelik dosyć niespodziewanie zamienił zimą minionego roku Śląsk Wrocław na Hellas Verona. Wydawało się, że na ten ruch jest być może zbyt wcześnie, ale gracz wspólnie z otoczeniem uznali inaczej.

22-latek do tej pory we Włoszech furory nie zrobił i w trakcie swojego rocznego pobytu otrzymywał tylko sporadyczne szanse na zaprezentowanie swoich umiejętności. Wydaje się więc, że w jego przypadku rozsądne może być wypożyczenie.

Formalnie na tej zasadzie przebywa on obecnie w Hellasie, ale ekipa ta zastrzegła sobie obowiązek wykupu.

Zaraz po tym będzie czekał go raczej transfer czasowy. Wszystko po to, by wrócić do regularnych występów.

Pomimo braku gry, chętnych na usługi ofensywnego pomocnika nie brakuje, o czym informuje Pianetaserieb.it. Według informacji podawanych przez to źródło wychowanek Legii Warszawa trafił na radar Perugii.

Przedstawiciel zaplecza włoskiej ekstraklasy rozgląda się za wzmocnieniami ataku, a 22-latek to na pewno intrygujące rozwiązanie.

Od początku swojego pobytu na Półwyspie Apenińskim Praszelik rozegrał łącznie dwa mecze.

Perugia to obecnie osiemnasta siła Serie B.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Vitor Roque po badaniach. FC Barcelona wie, na czym stoi OFICJALNIE: Vitor Roque po badaniach. FC Barcelona wie, na czym stoi „Wyśmiany” Manchester United. Nici z transferu odkrycia Premier League „Wyśmiany” Manchester United. Nici z transferu odkrycia Premier League EA Sports FC 24:  20 najlepszych napastników. Czas na zmianę warty EA Sports FC 24: 20 najlepszych napastników. Czas na zmianę warty Prezes ŁKS-u nie wytrzymał. Wymowny wpis w sprawie sędziego Daniela Stefańskiego Prezes ŁKS-u nie wytrzymał. Wymowny wpis w sprawie sędziego Daniela Stefańskiego Eugen Polanski czerpał wzorce od najlepszych trenerów. „Dużo od nich wyciągnąłem” Eugen Polanski czerpał wzorce od najlepszych trenerów. „Dużo od nich wyciągnąłem” Mateu Alemany dołączy do hiszpańskiego giganta?! Myślano o tym już dekadę temu Mateu Alemany dołączy do hiszpańskiego giganta?! Myślano o tym już dekadę temu Serhou Guirassy zadziwia cały świat. Wyrównał wielki rekord Roberta Lewandowskiego [WIDEO] Serhou Guirassy zadziwia cały świat. Wyrównał wielki rekord Roberta Lewandowskiego [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy