Mbappé w kwestii przyszłości: Wkrótce podejmę decyzję

Mbappé w kwestii przyszłości: Wkrótce podejmę decyzję fot. Vlad1988 / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Telefoot

Kylian Mbappé udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się odnośnie do swojej przyszłości.

Umowa 22-latka z Paris Saint-Germain obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku i do tej pory nie została przedłużona. To tylko potęguje plotki w kwestii przyszłości Francuza.

Do całej sprawy postanowił odnieść się zatem sam zainteresowany w pomeczowym wywiadzie dla stacji telewizyjnej „Telefoot”.

- Cały czas jestem w kontakcie z moim obecnym klubem i rozmawiamy o całej sytuacji. Ja też się zastanawiam nad tym, co będę robił. Wkrótce podejmę decyzję, gdzie będzie mi dane występować - przyznał.

Francuz nie potrafił dać w tej chwili jednoznacznej odpowiedzi, czy pozostanie w drużynie mistrzów Francji.

- Gdybym znał odpowiedź na pytanie, gdzie zagram w przyszłym sezonie, to dałbym ją już dziś. Ja sam jednak nie wiem, bo się zastanawiam. Nie chcę podpisywać żadnej umowy, jeśli miałbym odejść po roku. Jeśli podpiszę nowy kontrakt, zostanę w Paryżu na wiele sezonów - dodaje.

Mbappé trafił do PSG z AS Monaco latem 2017 roku. Wówczas to zapłacono za niego 145 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona: Ferran Reverter – kim jest prawa ręka Joana Laporty? FC Barcelona: Ferran Reverter – kim jest prawa ręka Joana Laporty? Heung-min Son i Harry Kane z rekordem Premier League. Przebili Alana Shearera i Chrisa Suttona Heung-min Son i Harry Kane z rekordem Premier League. Przebili Alana Shearera i Chrisa Suttona Manchester United: Sprzeczne informacje w sprawie Cavaniego Manchester United: Sprzeczne informacje w sprawie Cavaniego Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy