Media: Chelsea vs Tottenham o gwiazdę. Już zimą!

Media: Chelsea vs Tottenham o gwiazdę. Już zimą!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Daily Mirror

Zgodnie z doniesieniami „Daily Mirror”, włodarze Tottenhamu nie zrezygnowali z chęci pozyskania Rossa Barkleya.

Gwiazdor Evertonu w zasadzie przez całe letnie okienko był łączony z opuszczeniem ekipy „The Toffees”. W pewnym momencie jednoznacznie na temat przyszłości swojego podopiecznego wypowiedział się nawet menedżer ekipy z Liverpoolu, Ronald Koeman. Jak powiedział Holender: - Jego sytuacja nie jest trudna. Zaproponowaliśmy mu nową umowę (obecna wygasa 30 czerwca 2018 roku - red.) na naprawdę dobrych warunkach. Odrzucił jednak naszą propozycję, tłumacząc, że szuka nowych wyzwań.


W samej końcówce okienka brytyjskie media podawały, że Anglik jest już o krok od przenosin do Chelsea. Sam pomocnik zaprzeczył jednak doniesieniom dziennikarzy, jakoby miał przechodzić jakiekolwiek testy medyczne. 23-latek przyznał wprost, że przez odniesioną kontuzję, o wiele bardziej rozsądna będzie zmiana klubowych barw zimą.


Najnowsze doniesienia „Daily Mirror” sugerują, że Barkley cały czas wzbudza zainteresowanie kilku klubów, w tym Tottenhamu oraz Chelsea. Z uwagi m.in. na osobę Mauricio Pochettino, wydaje się, że to właśnie „Koguty” mogą mieć większe szanse na zakontraktowanie zawodnika.


Brytyjskie media podkreślają fakt, iż zimowe przenosiny Barkleya do Tottenhamu  i wspólna gra 23-latka z Erikiem Dierem, mogłaby pomóc angielskiej reprezentacji.


Dodajmy, że przez uraz ścięgna podkolanowego, Barkley będzie mógł ponownie pojawić się na murawie dopiero w połowie listopada.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy