Media: Dalbert na dniach w Interze

Media: Dalbert na dniach w Interze
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: La Gazzetta dello Sport | Di Marzio

Działacze są już o krok od porozumienia w sprawie obrońcy Nice, Dalberta.

Luciano Spalletti chciałby pozyskać kolejnych zawodników przed wyjazdem na tournée po Azji i jego priorytetem są aktualnie obrońcy. Jeden z nich ma dołączyć do jego drużyny w ciągu najbliższych kilku dni, a mowa o Dalbercie. Brazylijczyk znajduje się na celowniku „Nerazzurrich” już od dłuższego czasu i jest zdeterminowany, by przeprowadzić się właśnie do Mediolanu.

Gianluca Di Marzio oraz „La Gazzetta dello Sport” jednogłośnie informują, że kluby są blisko porozumienia. Dziennik podaje, że Inter oferuje 18 milionów euro, a kwota może zwiększyć się o bonusy, natomiast Francuzi liczą na zarobek rzędu 25 milionów euro. Negocjacje zmierzają jednak w dobrym kierunku i zdaniem Di Marzio transfer zamknie się w kwocie 20 milionów euro.

Porozumienie w sprawie 23-latka ma zostać osiągnięte w ciągu najbliższych dwóch dni. W międzyczasie Inter walczy również o defensora Toulousy, Issę Diopa. 20-latek może kosztować nawet 25 milionów euro.

Dalbert Henrique Chagas Estevão na co dzień występuje po lewej stronie defensywy. Do Nice trafił w zeszłym roku z Vitória SC za dwa miliony euro, a udana kampania w Ligue 1 znacznie zwiększyła jego wartość. Łącznie wystąpił w 38 spotkaniach, w których zaliczył cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Syn Jerzego Brzęczka stanął w obronie ojca. „Nie można mylić krytyki z brakiem obiektywizmu, a żartów z chamską szyderą” Syn Jerzego Brzęczka stanął w obronie ojca. „Nie można mylić krytyki z brakiem obiektywizmu, a żartów z chamską szyderą” OFICJALNIE: Ranking klubów, które wydały najwięcej na transfery w 2020 roku OFICJALNIE: Ranking klubów, które wydały najwięcej na transfery w 2020 roku Świderski przybliża się do Serie A. Rozmowy trwają Świderski przybliża się do Serie A. Rozmowy trwają Bayern Monachium: David Alaba podpisał wstępny kontrakt z nowym klubem. Hitowy transfer już w lipcu Bayern Monachium: David Alaba podpisał wstępny kontrakt z nowym klubem. Hitowy transfer już w lipcu OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy