Media: Kandydaci do zastąpienia Magiery w Legii

Media: Kandydaci do zastąpienia Magiery w Legii
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Nogomet+ | Legia.net

W mediach przewija się kilka nazwisk w kontekście przejęcia posady szkoleniowca Legii Warszawa.

Dziś „Wojskowi” poinformowali, że z klubem pożegnał się trener Jacek Magiera. Zwolniony został również między innymi dyrektor sportowy Michał Żewłakow. Ich następców mamy poznać jeszcze dziś, tak przynajmniej wynika z komunikatu warszawian, którzy zwołali konferencję prasową zaplanowaną na 15:30. Wygląda na to, że zarząd stołecznego klubu ma już swoich faworytów.

Chorwacki „Nogomet+” informuje, że Legia prowadzi rozmowy z Romeo Jozakiem. Od marca do czerwca tego roku pełnił on funkcję dyrektora sportowego Dinama Zagrzeb, wcześniej był również dyrektorem technicznym chorwackiego związku piłkarskiego. Ma on na swoim koncie doświadczenie trenerskie zdobyte głównie poprzez pracę z młodzieżą.

Dziennikarze z Chorwacji podają również, że miały miejsce kontakty w sprawie Deana Klafuricia. Ostatnio prowadził on drugoligową Goricę, którą doprowadził do czterech zwycięstw w pierwszych pięciu ligowych meczach.

Ponadto, portal „legia.net”, że z warszawianami ponownie łączony jest portugalski szkoleniowiec Paulo Bento.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy