Michał Chrapek miał ofertę z Wieczystej. Mógł dołączyć do Peszki

Michał Chrapek miał ofertę z Wieczystej. Mógł dołączyć do Peszki fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Michał Chrapek dostał propozycję z Wieczystej Kraków, jednak nie zdecydował się z niej skorzystać.

Umowa Michała Chrapka ze Śląskiem Wrocław wygasa 20 lipca 2020 roku. Oznacza to, że za kilka dni stanie się on wolnym zawodnikiem i będzie mógł znaleźć dla siebie nowe miejsce.

Chętnych na usługi pomocnika nie brakuje. Piłkarz znajduje się na radarze Wisły Kraków, chcą go też kluby zagraniczne.

Okazuje się jednak, że otrzymał on w ostatnich dniach ciekawą propozycję. Mianowicie o jego usługi miała zabiegać Wieczysta Kraków.

Oferta z tego klubu nie powinna nikogo dziwić. Działacze z Krakowa już nie raz zaskoczyli nas w ostatnich tygodniach, a w jego barwach występuje między innymi Sławomir Peszko.

Z tego, co udało nam się jednak ustalić, Chrapek podziękował za propozycję i jej nie rozważa. Być może jednak za kilka lat zawita do zespołu zlokalizowanego przy ulicy Kazimierza Chałupnika, obecnie występującego w klasie okręgowej.

28-latek rozegrał w tym sezonie 32 mecze. Jego dorobek to pięć goli i taka sama liczba asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy