Miedź Legnica blisko transferu nowego defensora

Miedź Legnica blisko transferu nowego defensora
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: WP Sportowe Fakty

Zajmująca ostatnie miejsce w Ekstraklasie Miedź Legnica stara się wzmocnić kadrę. Najnowszym nabytkiem drużyny prowadzonej przez Grzegorza Mokrego może zostać piłkarz belgijskiego Cercle Brugge, Dimityr Wełkowski - donosi Piotr Koźmiński z „WP Sportowe Fakty”.

Zespół ze stadionu imienia Orła Białego walczy rozpaczliwie o utrzymanie. Na ten moment daleka droga do tego sukcesu, gdyż legnicka ekipa nadal tkwi na ostatnim miejscu w stawce.

„Miedzianka” nie potrafi wygrać od czterech ligowych kolejek, remisując w tym czasie trzykrotnie. Punkt na pewno cieszy, lecz w tej sytuacji po prostu nie wystarczy.

Podopieczni Grzegorza Mokrego do bezpiecznej pozycji tracą pięć punktów, co pozwala im nadal wierzyć w pozostanie w krajowej elicie.

Zimą beniaminek Ekstraklasy sprowadził już czterech nowych zawodników. Miedź przywitał w swych szeregach Kamila Drygasa, Stefanosa Kapino, Giannisa Masourasa i Andrzej Niewulisa. Jak się okazuje, na tym może się nie zakończyć.

Piotr Koźmiński z „WP Sportowe Fakty” informuje, że „czerwona latarnia” ligi prowadzi zaawansowane negocjacje w sprawie transferu dziewięciokrotnego reprezentanta Bułgarii, czyli Dimityra Wełkowskiego.

28-letni boczny defensor od zimy 2020 roku występuje dla przedstawiciela belgijskiej Jupiler Pro League, Cercle Brugge. W drużynie, w której gra jeszcze Radosław Majecki, Bułgar nie odgrywa istotnej roli, spędzając w tym sezonie na murawie łącznie niecałe 180 minut.

Umowa wychowanka Lokomotivu Sofia z „Czarno-Zielonymi” wygasa już 30 czerwca bieżącego roku.

Wełkowski to nominalny lewy obrońca, lecz podczas kariery występował również na skrzydle.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE] FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE] Al-Nassr gra z Al-Ahli: Znamy składy [OFICJALNIE]. Transmisja w polskiej telewizji Al-Nassr gra z Al-Ahli: Znamy składy [OFICJALNIE]. Transmisja w polskiej telewizji

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy