Milik jeszcze w nocy miał dogadany transfer...

Milik jeszcze w nocy miał dogadany transfer... fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Nicolò Schira | Alfredo Pedullà

Arkadiusz Milik storpedował własne przenosiny z SSC Napoli do Fiorentiny - informuje Alfredo Pedullà.

Przez ostatnie tygodnie środkowy napastnik „Błękitnych” cały czas siedzi na walizkach. Najpierw miał bowiem trafić do Juventusu, następnie do Romy, a po drodze pojawiło się też kilka innych opcji, jak chociażby Tottenham Hotspur.

Najnowszy trop prowadzi do Florencji, która wykazała bardzo poważne zainteresowanie angażem 26-latka i można było przypuszczać, że piłkarz w końcu będzie mógł się rozpakować. Dziś wydaje się, że również i tę możliwość należy wykluczyć, a dzieje się tak mimo uzgodnienia wszystkich szczegółów operacji.

Nicolò Schira poinformował nie tak dawno, że Fiorentina zgodziła się wypożyczyć Arkadiusza Milika z opcją/obowiązkiem kupna, co kosztowałoby ją około 24 miliony euro. Włosi mieli zaoferować atakującemu kontrakt na takich samych warunkach jak w przypadku Francka Ribéry’ego, który inkasuje cztery miliony euro netto rocznie plus bonusy. Już w tamtym momencie zawodnik miał wątpliwości.

Te „Viola” próbowała rozwiać poprzez wideokonferencję, ale według Alfredo Pedulli misja zakończyła się niepowodzeniem. W ten sposób 51-krotny reprezentant „Biało-Czerwonych” ostatniej nocy storpedował transfer, który mógł mu zapewnić regularne występy i zamiast nich, jeśli nie wydarzy się nic nieoczekiwanego, będzie oglądał grę SSC Napoli z wysokości trybun.

Milik w koszulce ekipy spod Wezuwiusza wystąpił 122 razy, zaznaczając swoją obecność 48 trafieniami i pięcioma asystami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy