Mistrz Ukrainy chce Kádára

Mistrz Ukrainy chce Kádára
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Blikk

Tamás Kádár znalazł się w kręgu zainteresowań Dynama Kijów.

Boczny defensor już od pewnego czasu wyraża gotowość do opuszczenia szeregów Lecha Poznań. Dotychczasowe propozycje, które spływały do klubu nie były jednak satysfakcjonujące dla „Kolejorza” lub samego zawodnika. Teraz wydaje się, że oczekiwania obu stron w końcu zostaną zaspokojone.

Zdaniem węgierskich mediów, poważne zainteresowanie usługami 26-letniego piłkarza wyraziło Dynamo Kijów. Ponoć włodarze ukraińskiego zespołu są gotowi wyłożyć na jego  sprowadzenie dwa miliony euro. Taka kwota odstępnego z pewnością zadowoliłaby przedstawicieli ekipy z województwa wielkopolskiego.

Kádár w trwających rozgrywkach wystąpił w osiemnastu spotkaniach Lecha i nie zdobył w nich ani jednego gola oraz nie zaliczył żadnej asysty.

Nie tak dawno spekulowało się również o tym, że reprezentant Węgier może przenieść się do Anglii, gdzie grał już w latach 2008-2012.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy