Mistrzostwa Świata: John Terry i Wayne Bridge wylądowali w jednym hotelu

Mistrzostwa Świata: John Terry i Wayne Bridge wylądowali w jednym hotelu fot. Sooksun saksit / Shutterstock.com
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: The Times

John Terry i Wayne Bridge, chcąc nie chcąc, mogą na siebie wpaść w Katarze po latach unikania wzajemnych kontaktów, informuje „The Times”.

Mistrzostwa Świata to zawsze okazja na spotkania „piłkarskich celebrytów”. FIFA zaangażowała w promocję turnieju cały szereg legendarnych nazwisk, a wśród ambasadorów światowej konfederacji piłkarskiej znalazł się były angielski defensor Wayne Bridge. W ten sposób Anglik zasłużył sobie na nocowanie w pięciogwiazdkowym hotelu, ku zaskoczeniu brytyjskiej prasy w tym samym miejscu czas w Katarze spędza... John Terry.

Legenda Chelsea jest jednym z telewizyjnych ekspertów, pracując dla stacji beIN Sports u boku Richarda Keysa i Andy'ego Graya. Los niespodziewanie ponownie połączył zatem dwie zwaśnione gwiazdy, zgodnie z informacjami podawanymi przez „The Times”.

Przypomnijmy, że John Terry i Wayne Bridge pozostają w nierozwikłanym konflikcie, który trwa w najlepsze już od 2009 roku. Brytyjska prasa ogłosiła wtedy, iż Terry prowadzi romans z partnerką Bridge'a, Vanessą Perroncel. Kobieta stanowczo zaprzeczyła tamtym spekulacjom, przez co „The News of the World” nawet przepraszało, nie zażegnało to jednak konfliktu między piłkarzami.

Wayne Bridge był tak wściekły na Johna Terry'ego, że nie tylko nie podał mu ręki, kiedy jego Manchester City mierzył się z Chelsea, ale nawet zakończył reprezentacyjną karierę, by nie przebywać z nim na zgrupowaniu w Republice Południowej Afryki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] AC Milan rusza po rewelację LaLigi! Rozmowy rozpoczęte AC Milan rusza po rewelację LaLigi! Rozmowy rozpoczęte Mateo Kovačić dogadał się z nowym klubem! Hit na ostatniej prostej Mateo Kovačić dogadał się z nowym klubem! Hit na ostatniej prostej Karim Benzema zaprezentowany w nowym klubie! Tłumy oszalały [WIDEO] Karim Benzema zaprezentowany w nowym klubie! Tłumy oszalały [WIDEO] Manchester United ma pomysł na Masona Greenwooda Manchester United ma pomysł na Masona Greenwooda Liga Mistrzów: Wiemy, kto skomentuje wielki finał w Telewizji Polskiej Liga Mistrzów: Wiemy, kto skomentuje wielki finał w Telewizji Polskiej Wyeliminowali z baraży Wisłę Kraków i... mogą grać na jej stadionie w Ekstraklasie Wyeliminowali z baraży Wisłę Kraków i... mogą grać na jej stadionie w Ekstraklasie Piłkarz Legii Warszawa blisko otrzymania polskiego obywatelstwa Piłkarz Legii Warszawa blisko otrzymania polskiego obywatelstwa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy