Mistrzostwa Świata: Składy na Japonia - Kostaryka [OFICJALNIE]

Mistrzostwa Świata: Składy na Japonia - Kostaryka [OFICJALNIE]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: FIFA

Selekcjonerzy Japonii oraz Kostaryki przedstawili wyjściowe jedenastki swoich zespołów na bezpośrednie starcie obu zespołów w drugiej serii gier na Mistrzostwach Świata w grupie E.

Drużyna z Azji odniosła niespodziewane zwycięstwo nad Niemcami na otwarcie rywalizacji na katarskim mundialu i w pojedynku z podopiecznymi Luisa Fernando Suáreza stają przed szansą zapewnienia sobie praktycznie awansu do fazy pucharowej turnieju o miano najlepszej ekipy globu.

„Niebiescy Samurajowie” potrzebują do realizacji takiego scenariusza dwóch rzeczy. Pierwszy odnosi się do odniesienia przez nich zwycięstwa nad Kostaryką oraz maksimum remisu  „Die Mannschaft” z Hiszpanami lub przynajmniej podziału punktów w założeniu, że zespół Hansiego Flicka nie znajdzie sposobu na pokonanie „La Furia Roja” i oni sami nie przegrają wysoko z ekipą z Półwyspu Iberyjskiego w spotkaniu kończącym rywalizację w grupie.

Japonia ma bardzo duże szanse na osiągnięcie wyznaczonego celu, ponieważ Kostaryka przystępuje do drugiego meczu na Mistrzostwach Świata rozbita po poniesieniu klęski z Hiszpanami aż 0:7.

Początek pojedynku zaplanowano na godzinę 11:00.

Transmisję z jego przebiegu można będzie śledzić w TVP 2 oraz TVP Sport.

***

Składy na Japonia - Kostaryka

JAPONIA

Gonda - Yamane, Yoshida, Itakura, Nagatomo - Endo, Morita, Kamada - Doan, Ueda, Soma.

Ławka:

Kawashima, Schmidt, Sakai, Tanaka, Kubo, H. Ito, Asano, J. Ito, Maeda, Machino, Minamino, Mitoma, Shibasaki, Taniguchi, Tomiyasu.

KOSTARYKA

Keylor Navas - Waston, Duarte, Calvo, Oviedo - Fuller, Borges, Tejeda, Torres - Campbell, Contreras.

Ławka:

Sequeira, Alvarado, Vargas, Chacón, Martínez, Matarrita, López, Salas, Wilson, Zamora, Aguilera, Hernández, Ruiz, Bennette, Venegas.

***

Mistrzostwa Świata: Typy na Japonia - Kostaryka

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy