Mistrzostwa Świata: Typy na Kostaryka - Niemcy

Mistrzostwa Świata: Typy na Kostaryka - Niemcy fot. Ulrich Hufnagel/Xinhua/PressFocus
Redakcja
Redakcja
Źródło: Transfery.info

Powoli kończy się trzecia kolejka fazy grupowej, więc zapadają ostatnie rozstrzygnięcia. W czwartkowy wieczór o awans walczą Niemcy, które powinny wysoko pokonać Kostarykę.

Niemcy zawiodły w pierwszej kolejce, przegrywając sensacyjnie z Japonią, dlatego zminimalizowały margines błędu na dwa następne spotkania. Z Hiszpanami zremisowały, więc nie pozostaje nic innego, jak wysoko wygrać z Kostaryką, która zresztą też sprawiła niespodziankę, gdyż wygrała w drugiej kolejce ze wspomnianą Japonią.

***

ZAREJESTRUJ SIĘ W SUPERBECIE (nasz partner przygotował bonus 100% od pierwszej wpłaty do 200 złotych, freebet 34 złote, freebet 20 złotych za pobranie aplikacji, cashback do 3 500 złotych). Kod promocyjny: transfery

***

Niemcy nie powinni mieć żadnych problemów z Kostaryką i strzelenie kilku bramek, może nawet tylu co Hiszpania (wygrała z Kostaryką 7-0), wydaje się obowiązkiem w tym historycznym meczu. Historycznym, bo pierwszy raz mecz męskich Mistrzostw Świata jako arbiter główny poprowadzi kobieta - Stéphanie Frappart.

***

Nasz typ:

Dużo bramek, overy powinni pokryć sami Niemcy.

Kostaryka - Niemcy

powyżej 3,5 bramki 1,90
powyżej 4,5 bramki 2,90
powyżej 5,5 bramki 5,25

***

ZAGRAJ TYPY PO POWYŻSZYCH KURSACH

SUPERBET to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] To on ma najwięcej czystych kont spośród polskich bramkarzy To on ma najwięcej czystych kont spośród polskich bramkarzy „Na tle innych obrońców w Ekstraklasie wygląda jak piłkarz z innej bajki”. Mateusz Święcicki pochwalił piłkarza „Na tle innych obrońców w Ekstraklasie wygląda jak piłkarz z innej bajki”. Mateusz Święcicki pochwalił piłkarza Dramat w meczu Ligue 2. Piłkarz Bordeaux w stanie ciężkim Dramat w meczu Ligue 2. Piłkarz Bordeaux w stanie ciężkim Ekstraklasa: Składy na Widzew Łódź - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Widzew Łódź - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] To dwóch kandydatów na nowego menedżera Liverpoolu oprócz Xabiego Alonso To dwóch kandydatów na nowego menedżera Liverpoolu oprócz Xabiego Alonso Groźna sytuacja w meczu II ligi. Piłkarz padł na murawę Groźna sytuacja w meczu II ligi. Piłkarz padł na murawę Tomasz Hajto o gwieździe Legii Warszawa. „Na dzisiaj ciągnie ją w dół” Tomasz Hajto o gwieździe Legii Warszawa. „Na dzisiaj ciągnie ją w dół”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy