MLS polskimi napastnikami stoi. Gole Jarosława Niezgody, Kacpra Przybyłki i Adama Buksy [WIDEO]

MLS polskimi napastnikami stoi. Gole Jarosława Niezgody, Kacpra Przybyłki i Adama Buksy [WIDEO] fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Polscy napastnicy znowu dali o sobie znać w Major League Soccer. Bramki Adama Buksy i Kacpra Przybyłki od dłuższego czasu nie dziwią. Teraz do tej dwójki dołączył jeszcze Jarosław Niezgoda.

Niemalże tradycją stają się noce z Major League Soccer, podczas których gole zdobywają Polacy. Napastnicy znad Wisły od dłuższego czasu świadczą o sile swoich ekip.

Do tej pory najlepiej radził sobie Adam Buksa. Przed ostatnim meczem swojego New England Revolution miał na koncie jedenaście trafień.

W nocy udało mu się poprawić swój dorobek. Otworzył wynik potyczki z Orlando City, a jego zespół ostatecznie wygrał 2-1.

Kolejny raz do siatki trafił też Kacper Przybyłko. Gol byłego młodzieżowego reprezentanta Polski był obarczony jeszcze większym ciężarem gatunkowym. Wszystko przez to, że trafienie 28-latka dało drużynie Philadelphii Union zwycięstwo nad Atlantą United (1-0).

To jednak nie koniec, bo nocą przypomniał o sobie Jarosław Niezgoda. Wracający po kontuzji atakujący pojawił się na boisku w 80. minucie i parę chwil później zdobył bramkę.

Jego Portland Timbers bez problemów uporało się z Real Salt Lake. Końcowy rezultat to 6-1.

Adam Buksa ma w tym momencie dwanaście trafień, Kacper Przybyłko dziewięć, a dla Jarosława Niezgody była to pierwsza zdobycz w tym sezonie.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County Manchester City kupuje za 42 miliony funtów Manchester City kupuje za 42 miliony funtów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy