MLS polskimi napastnikami stoi. Gole Jarosława Niezgody, Kacpra Przybyłki i Adama Buksy [WIDEO]

MLS polskimi napastnikami stoi. Gole Jarosława Niezgody, Kacpra Przybyłki i Adama Buksy [WIDEO] fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Polscy napastnicy znowu dali o sobie znać w Major League Soccer. Bramki Adama Buksy i Kacpra Przybyłki od dłuższego czasu nie dziwią. Teraz do tej dwójki dołączył jeszcze Jarosław Niezgoda.

Niemalże tradycją stają się noce z Major League Soccer, podczas których gole zdobywają Polacy. Napastnicy znad Wisły od dłuższego czasu świadczą o sile swoich ekip.

Do tej pory najlepiej radził sobie Adam Buksa. Przed ostatnim meczem swojego New England Revolution miał na koncie jedenaście trafień.

W nocy udało mu się poprawić swój dorobek. Otworzył wynik potyczki z Orlando City, a jego zespół ostatecznie wygrał 2-1.

Kolejny raz do siatki trafił też Kacper Przybyłko. Gol byłego młodzieżowego reprezentanta Polski był obarczony jeszcze większym ciężarem gatunkowym. Wszystko przez to, że trafienie 28-latka dało drużynie Philadelphii Union zwycięstwo nad Atlantą United (1-0).

To jednak nie koniec, bo nocą przypomniał o sobie Jarosław Niezgoda. Wracający po kontuzji atakujący pojawił się na boisku w 80. minucie i parę chwil później zdobył bramkę.

Jego Portland Timbers bez problemów uporało się z Real Salt Lake. Końcowy rezultat to 6-1.

Adam Buksa ma w tym momencie dwanaście trafień, Kacper Przybyłko dziewięć, a dla Jarosława Niezgody była to pierwsza zdobycz w tym sezonie.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa zastąpi Josué jej byłym gwiazdorem? „Warto monitorować tę sprawę” Legia Warszawa zastąpi Josué jej byłym gwiazdorem? „Warto monitorować tę sprawę” Ekspert nie ma wątpliwości w sprawie następcy Christophe'a Galtiera w PSG. „To jedyny szkoleniowiec, który może tam przetrwać” Ekspert nie ma wątpliwości w sprawie następcy Christophe'a Galtiera w PSG. „To jedyny szkoleniowiec, który może tam przetrwać” OFICJALNIE: Niemcy bez gwiazdy w marcowych meczach OFICJALNIE: Niemcy bez gwiazdy w marcowych meczach Steven Gerrard znalazł nową pracę. Poza ławką trenerską [OFICJALNIE] Steven Gerrard znalazł nową pracę. Poza ławką trenerską [OFICJALNIE] Antonio Conte na wylocie z Tottenhamu Antonio Conte na wylocie z Tottenhamu Mateusz Bogusz odchodzi z Leeds United. Daleka przeprowadzka! Mateusz Bogusz odchodzi z Leeds United. Daleka przeprowadzka! Reprezentacja Polski: Obrońca wypadł z kadry na mecze z Czechami i Albanią [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Obrońca wypadł z kadry na mecze z Czechami i Albanią [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy