Mohamed Ihattaren wyszedł na wolność. „Będzie miał spokój i możliwość skupienia się w stu procentach na tym, co jest dla niego ważne”

Mohamed Ihattaren wyszedł na wolność. „Będzie miał spokój i możliwość skupienia się w stu procentach na tym, co jest dla niego ważne” fot. Pro Shots/SIPA USA/PressFocus
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sander Janssen [Twitter]

Mohamed Ihattaren opuścił areszt po złożeniu wyjaśnień odnośnie kierowania prawdopodobnych gróźb karalnych pod adresem bliżej nieokreślonej osoby lub grupy osób - poinformował adwokat piłkarza Sander Janssen.

Ofensywny pomocnik otrzymał w ubiegłych miesiącach olbrzymie wsparcie ze strony rodziny Abdelhaka Nouriego i Wesleya Sneijdera, co dawało mu dużą nadzieję na nakierowanie kariery na właściwe tory po ostatnich niepowodzeniach sportowych oraz pozasportowych.

Spokój wokół osoby 20-letniego zawodnika nie potrwał jednak zbyt długo, ponieważ we wtorek na łamach „De Telegraaf” ukazała się informacja o aresztowaniu piłkarza w jego domu w Utrechcie przez funkcjonariuszy w związku z oskarżeniem go o kierowanie gróźb karalnych pod adresem bliżej nieokreślonej osoby lub grupy osób.

Wspomniane źródło podkreślało, że sprawa wygląda na poważną, ponieważ Mohamed Ihattaren miał pozostać przez dłuższy czas w areszcie.

Te doniesienia nie znalazły na szczęście swojego potwierdzenia po tym, jak adwokat wychowanka PSV Eindhoven opublikował oświadczenie o wyjściu gracza na wolność po złożeniu obszernych wyjaśnień.

Ponadto zaznaczył, że zatrzymanie Holendra jest pokłosiem sprawy ciągnącej się od dość dawna i nie należy całego zdarzenia traktować jako świeży występek ofensywnego pomocnika, który jest skoncentrowany na powrocie do czynnego uprawiania futbolu oraz powalczenia o uznanie w oczach trenera Massimiliano Allegriego po powrocie do Juventusu z wypożyczenia do Ajaksu Amsterdam.

„Jak szeroko informowano w mediach, Mohamed miał w swoim życiu okres pełen różnych wydarzeń. W ostatnich tygodniach ponownie znalazł się na właściwej drodze i pragnie jak najszybciej wrócić do Włoch, aby wznowić tam treningi. Ma nadzieję, że będzie miał spokój i możliwość skupienia się w stu procentach na tym, co jest dla niego ważne. Chodzi o piłkę nożną” - czytamy w opublikowanym oświadczeniu przez adwokata Sandera Janssena.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Sergio Busquets wybrał nowy zespół Sergio Busquets wybrał nowy zespół Skandal w Turcji. Bramkarz zaatakowany przez kibica chorągiewką [WIDEO] Skandal w Turcji. Bramkarz zaatakowany przez kibica chorągiewką [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Składy na Hiszpania - Niemcy [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Składy na Hiszpania - Niemcy [OFICJALNIE] Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy