Mourinho zasiał ziarno niepewności. Kane opuści Euro 2020?!

Mourinho zasiał ziarno niepewności. Kane opuści Euro 2020?!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Sky Sports

Menedżer José Mourinho nie ma najlepszych informacji w sprawie Harry'ego Kane'a.

Anglik doznał urazu ścięgna udowego w meczu przeciwko Southampton. Kontuzja od razu wyglądała na poważniejszą, a późniejsze testy wykazały, że napastnik będzie musiał pauzować przez kilka miesięcy. Kane przeszedł już operację, która zakończyła się sukcesem, ale na ten moment trudno ocenić, kiedy tak naprawdę zawodnik wróci do gry.

Według oficjalnego komunikatu Tottenhamu, 26-latka możemy się spodziewać z powrotem w akcji już w kwietniu. Pytany o stan zdrowia piłkarza José Mourinho nie jest jednak co do tego aż tak przekonany.

- Nie mamy żadnych nowych informacji na temat Harry'ego. Jeśli będziecie mnie ciągle o to pytać, odpowiedź zawsze będzie ta sama - stwierdził nieco poirytowany Portugalczyk.

- Spodziewamy się, że może wrócić w połowie kwietnia, ale równie dobrze może to być koniec kwietnia, maj czy nawet przyszły sezon.

Powrót do gry dopiero latem byłby czarnym scenariuszem dla selekcjonera Garetha Southgate'a. Kane jest niewątpliwie jedną z największych gwiazd w reprezentacji Anglii i jego strata może znacząco pokrzyżować plany kadry w związku ze zbliżającym się EURO 2020.

„Sky Sports” zauważa, iż do tej pory Kane nie miał szczególnych problemów, jeśli chodzi o powroty do gry po kontuzjach. Zazwyczaj dość gładko przechodził przez okres rekonwalescencji, lecz uraz urazowi nierówny i należy mimo wszystko ostrożnie podchodzić do oceny stanu zdrowia, mając na uwadze, że zbyt wczesny powrót może przyczynić się do odnowienia kontuzji.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Widzew może zatrudnić Ojrzyńskiego Widzew może zatrudnić Ojrzyńskiego Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy