2024-10-24 22:37:06; Aktualizacja: 3 dni temu
Można się już rozejść. Legia Warszawa pieczętuje zwycięstwo po ponad godzinie gry [WIDEO] Fot. Polsat Sport
Piotr Różalski Źródło: Transfery.info | Polsat Sport

Legia Warszawa prezentuje bardzo efektywny futbol. Po niespodziewanym zwycięstwie nad Realem Betis nadchodzi kolejne. Goście prowadzą z FK TSC Bačka Topola już 3-0. Tym razem wynik podwyższył Kacper Chodyna.

Trzecia siła Ekstraklasy poprzedniej kampanii przybyła na północ Serbii w roli wyraźnego faworyta, choć niektórzy nieśmiało prognozowali, że gospodarze być może będą zdolni postawić solidny opór i nie dadzą się narazić na niebezpieczne kontrataki.

Z perspektywy domowników nadzieje szybko legły w gruzach. Do przerwy warszawianie prowadzili mądrą grę i zasłużenie prowadzili po trafieniu Bartosza Kapustki. Na początku drugiej połowy podwyższył Luquinhas.

Przewaga zrobiła się jeszcze bardziej wyraźna i prawdopodobnie już nie do odrobienia. Trzeciego gola dla Legii strzelił tym razem Kacper Chodyna, który wykorzystał podanie od Rúbena Vinagre.

Dla letniego nabytku pozyskanego z Zagłębia Lubin to bardzo ważny dzień – debiutanckie trafienie na arenie europejskiej, jeżeli chodzi o fazę zasadniczą, a drugie z rzędu, wliczając piątkowe wykończenie z Lechią Gdańsk.

Tak wysoka wygrana zapewnia podopiecznym Gonçalo Feio trzecie miejsce w tabeli LK. Jeśli nic już się nie zmieni do końcowego gwizdka, drużyna z Łazienkowskiej będzie plasować się jedynie za Fiorentiną i Chelsea.