Mustafi coraz bliżej opuszczenia Arsenalu

Mustafi coraz bliżej opuszczenia Arsenalu fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sky Sports | Daily Mail

Shkodran Mustafi może przenieść się do Galatasaray.

Ten sezon nie układa się dla Niemca tak, jakby sobie tego życzył. Po seriach błędów, które przytrafiały mu się w poprzednich bataliach, najpierw Unai Emery, teraz Mikel Arteta nie decydowali się na korzystanie z jego usług.

Takie podejście do piłkarza spowodowało, że zdecydował się on rozejrzeć za nowym miejscem pracy. Z ostatnich doniesień wynika, że Mustafi lada dzień powinien udać się wspólnie z agentem do Turcji, gdzie będzie debatował na temat swoich przenosin do Galatasaray.

Na ten moment ciężko ferować, na jakich zasadach wspomniana operacja zostanie przeprowadzona. Najbardziej możliwe wydaje się wypożyczenie z opcją pierwokupu, chociaż media nie wykluczają też transferu definitywnego.

W nowym miejscu Mustafi będzie miał za zadanie wypełnić lukę w środku obrony po Christianie Luyindamie, który w listopadzie urazu zerwania więzadeł krzyżowych. Zanim wróci do gry minie jeszcze trochę czasu.

27-letni Mustafi, który trafił do Arsenalu z Valencii latem 2016 roku, rozegrał w tym sezonie dziesięć meczów. Strzelił w nich jedną bramkę. Kontrakt wiąże go z obecnym pracodawcą do 30 czerwca 2021 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Widzew może zatrudnić Ojrzyńskiego Widzew może zatrudnić Ojrzyńskiego Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy