Mustafi coraz bliżej opuszczenia Arsenalu

Mustafi coraz bliżej opuszczenia Arsenalu fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sky Sports | Daily Mail

Shkodran Mustafi może przenieść się do Galatasaray.

Ten sezon nie układa się dla Niemca tak, jakby sobie tego życzył. Po seriach błędów, które przytrafiały mu się w poprzednich bataliach, najpierw Unai Emery, teraz Mikel Arteta nie decydowali się na korzystanie z jego usług.

Takie podejście do piłkarza spowodowało, że zdecydował się on rozejrzeć za nowym miejscem pracy. Z ostatnich doniesień wynika, że Mustafi lada dzień powinien udać się wspólnie z agentem do Turcji, gdzie będzie debatował na temat swoich przenosin do Galatasaray.

Na ten moment ciężko ferować, na jakich zasadach wspomniana operacja zostanie przeprowadzona. Najbardziej możliwe wydaje się wypożyczenie z opcją pierwokupu, chociaż media nie wykluczają też transferu definitywnego.

W nowym miejscu Mustafi będzie miał za zadanie wypełnić lukę w środku obrony po Christianie Luyindamie, który w listopadzie urazu zerwania więzadeł krzyżowych. Zanim wróci do gry minie jeszcze trochę czasu.

27-letni Mustafi, który trafił do Arsenalu z Valencii latem 2016 roku, rozegrał w tym sezonie dziesięć meczów. Strzelił w nich jedną bramkę. Kontrakt wiąże go z obecnym pracodawcą do 30 czerwca 2021 roku.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy