Na nim Legia Warszawa dobrze zarobi. „Za rok będzie wyceniany na kilka milionów euro”

Na nim Legia Warszawa dobrze zarobi. „Za rok będzie wyceniany na kilka milionów euro”
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Poznań vs Warszawa

Paweł Gołaszewski wziął udział w programie „Poznań vs Warszawa” emitowanym na kanale portalu Meczyki.pl, gdzie wypowiadał się pochlebnie na temat Kacpra Tobiasza.

Legia Warszawa to po dziesięciu kolejkach lider Ekstraklasy, którego celem w tym sezonie będzie awans do europejskich pucharów, a może przy dobrych wiatrach, walka o mistrzostwo Polski.

Wpływ na dobrą postawę ma oczywiście cały zespół, ale też poszczególni zawodnicy. Na szczególne wyróżnienie zasługuje między innymi Kacper Tobiasz.

Utalentowany golkiper to jeden z liderów stołecznej ekipy. W tym sezonie rozegrał on dziesięć meczów i w czterech z nich notował czyste konta.

Choć ma on ważny kontrakt do 30 czerwca 2026 roku, to powoli mówi się o jego sprzedaży. Eksperci uważają, że w przyszłości Legia może zarobić na nim krocie.

Podobny pogląd reprezentuje także Paweł Gołaszewski. Dziennikarz zabrał na ten temat głos w programie „Poznań vs Warszawa” emitowanym na kanale portalu Meczyki.pl.

- Kacper Tobiasz od początku tego sezonu nie dał trenerowi, by dokonywać zmian między słupkami. Uważam, że dziś to zawodnik z największym potencjałem sprzedażowym w Legii. Może nie najbliższej zimy, ale za rok może być wart kilka ładnych milionów euro - stwierdził.

Swój kolejny mecz Legia rozegra w sobotę, a rywalem będzie Lech Poznań. Początek o 17:30.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Sergio Busquets wybrał nowy zespół Sergio Busquets wybrał nowy zespół Skandal w Turcji. Bramkarz zaatakowany przez kibica chorągiewką [WIDEO] Skandal w Turcji. Bramkarz zaatakowany przez kibica chorągiewką [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Składy na Hiszpania - Niemcy [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Składy na Hiszpania - Niemcy [OFICJALNIE] Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy