Najciężej pracujący pomocnicy w BPL

Najciężej pracujący pomocnicy w BPL fot. Transfery.info
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: 101 Great Goals

Mesut Özil został doceniony przez EA Sports "tytułem" najciężej pracującego pomocnika w Premier League.

Niemiec, znany ze świetnego przeglądu pola i dokładnych podań, jest także ciężko pracującym na rzecz drużyny zawodnikiem. Tak wynika ze statystyk, którymi podzielili się twórcy serii FIFA. Były piłkarz Realu jest czasem krytykowany za swój wkład, który wnosi do gry Arsenalu, ale według "EA SPORTS Player Performance Index" prawda leży po stronie zawodnika.

EA Sports wyliczyło, ile kilometrów średnio przebiegli poszczególni zawodnicy w przeciągu 90 minut. Przy nazwisku Özil pojawia się liczba 10,24 kilometra na mecz, co oznacza, że Niemiec znajduje się wyżej w zestawieniu od takich graczy jak Nasri, Depay, Ramires, Oscar, Touré czy klubowy kolega piłkarza "The Gunners", Oxlade-Chamberlain.

Özil trafił na Emirates Stadium w 2013 roku. Od tamtej pory wystąpił w ponad 50 spotkaniach, w których zdobył 10 bramek.
Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy