Napastnik Szachtara w Genoi?

Napastnik Szachtara w Genoi?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sky Sport Italia

Włodarze Genoa CFC chętnie widzieliby u siebie Facundo Ferreyrę, który przebywa obecnie na wypożyczeniu z Szachtara Donieck do Newcastle United FC.

Argentyński snajper, posiadający również włoski paszport, zupełnie nie odnalazł się w Anglii, gdzie nie zaliczył na boiskach Premier League nawet minuty gry. 

Genoa za to szuka wzmocnień w ataku i wierzy, że Ferreyra we Włoszech zdołałby się odbudować i pomóc im w walce o europejskie puchary (obecnie zajmują szóste miejsce w tabeli Serie A). Klub z Ligurii ewentualnie jako alternatywę dla 23-latka widzi Gorana Pandeva z Galatsaray oraz Marco Borriello z Romy. Który z nich dołączy do Genoi, powinniśmy dowiedzieć się na początku przyszłego miesiąca.

Oprócz „Grifone” w transfer Ferreyry celuje również Torino. Walka o piłkarza zapowiada się więc na bardzo zażartą.

W poprzednim sezonie Ferreyra w barwach ukraińskiego Szachtara zaliczył 22 spotkania, w których strzelił sześć goli. Wcześniej był piłkarzem klubów ze swojej ojczyzny, Banfield i Vélez Sarsfield. W 2011 roku wraz z młodzieżową reprezentacją Argentyny zagrał na Mistrzostwach Świata U20, gdzie jego drużyna odpadła w ćwierćfinale, a jemu samemu udało się strzelić jednego gola w pięciu spotkaniach. 


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy