Napoli na polowaniu w Premier League. Chce zawodnika Arsenalu!

Napoli na polowaniu w Premier League. Chce zawodnika Arsenalu!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Il Mattino

SSC Napoli zamierza podjąć próbę sprowadzenia Lucas Torreiry w trakcie zimowego okienka transferowego.

Klub z Włoch przygląda się już od pewnego czasu sytuacji reprezentanta Urugwaju i widzi w nim idealnego kandydata, który mógłby wypełnić w ich zespole lukę po ewentualnym odejściu Allana.

„Il Mattino” przekonuje, że ekipa ze Stadio San Paolo przejawia gotowość do wypożyczenia lub definitywnego pozyskania 23-letniego zawodnika, ale na razie wstrzymuje się z podjęciem zdecydowany kroków w tej sprawie, ponieważ czeka na ogłoszenie nazwiska następcy Unaia Emery'ego, bo dopiero wówczas będzie wiadomo czy Lucas Torreira zamierza w dalszym ciągu wiązać swoją przyszłość z Arsenalem.

Jeżeli były gracz Pescary oraz Sampdorii nie będzie skory do kontynuowania kariery w szeregach „Kanonierów” pod wodzą nowego szkoleniowca, to wtedy Napoli ma podjąć w pierwszej kolejności próbę jego tymczasowego sprowadzenia z opcją wykupu.

Gdyby ekipa z Londynu nie wyraziła zainteresowania taką propozycją, to „Partenopei” są przygotowani do wyłożenia 25 milionów euro na definitywne zakontraktowanie Urugwajczyka już zimą.

Lucas Torreira rozegrał dwadzieścia spotkań dla Arsenalu w trwających rozgrywkach i zdobył w nich dwa gole.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro OFICJALNIE: Keita Baldé opuścił AS Monaco OFICJALNIE: Keita Baldé opuścił AS Monaco

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy