Napoli na polowaniu w Premier League. Chce zawodnika Arsenalu!

Napoli na polowaniu w Premier League. Chce zawodnika Arsenalu!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Il Mattino

SSC Napoli zamierza podjąć próbę sprowadzenia Lucas Torreiry w trakcie zimowego okienka transferowego.

Klub z Włoch przygląda się już od pewnego czasu sytuacji reprezentanta Urugwaju i widzi w nim idealnego kandydata, który mógłby wypełnić w ich zespole lukę po ewentualnym odejściu Allana.

„Il Mattino” przekonuje, że ekipa ze Stadio San Paolo przejawia gotowość do wypożyczenia lub definitywnego pozyskania 23-letniego zawodnika, ale na razie wstrzymuje się z podjęciem zdecydowany kroków w tej sprawie, ponieważ czeka na ogłoszenie nazwiska następcy Unaia Emery'ego, bo dopiero wówczas będzie wiadomo czy Lucas Torreira zamierza w dalszym ciągu wiązać swoją przyszłość z Arsenalem.

Jeżeli były gracz Pescary oraz Sampdorii nie będzie skory do kontynuowania kariery w szeregach „Kanonierów” pod wodzą nowego szkoleniowca, to wtedy Napoli ma podjąć w pierwszej kolejności próbę jego tymczasowego sprowadzenia z opcją wykupu.

Gdyby ekipa z Londynu nie wyraziła zainteresowania taką propozycją, to „Partenopei” są przygotowani do wyłożenia 25 milionów euro na definitywne zakontraktowanie Urugwajczyka już zimą.

Lucas Torreira rozegrał dwadzieścia spotkań dla Arsenalu w trwających rozgrywkach i zdobył w nich dwa gole.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Piątek: Hertha BSC zgłasza się z ofertą. Transfer definitywny! Piątek: Hertha BSC zgłasza się z ofertą. Transfer definitywny! Giroud zostanie w Chelsea?! Giroud zostanie w Chelsea?! Arsenal finalizuje wyczekiwany transfer. Jednak Pablo Mari! Arsenal finalizuje wyczekiwany transfer. Jednak Pablo Mari! Bruno Fernandes bardzo blisko Manchesteru United. Nowa oferta, wszyscy czekają na pełne porozumienie Bruno Fernandes bardzo blisko Manchesteru United. Nowa oferta, wszyscy czekają na pełne porozumienie Piszczek w przypadku odejścia z Borussii Dortmund może trafić do Górnika Zabrze Piszczek w przypadku odejścia z Borussii Dortmund może trafić do Górnika Zabrze OFICJALNIE: Politano w Napoli OFICJALNIE: Politano w Napoli OFICJALNIE: Carlitos w Panathinaikosie OFICJALNIE: Carlitos w Panathinaikosie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy