Napoli przygotowane na odejście Koulibaly'ego. Jest porozumienie z następcą Senegalczyka!

Napoli przygotowane na odejście Koulibaly'ego. Jest porozumienie z następcą Senegalczyka! fot. jorono | Pixabay
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Nicolò Schira

Przedstawiciele Napoli prowadzą zaawansowane rozmowy z Lille w kwestii zakontraktowania Gabriela Magalhãesa - poinformował Nicolò Schira.

Ekipa ze Stadio San Paolo nawiązała przed kilkoma dniami współpracę z Victorem Osimhenem i coraz więcej na to wskazuje, że Nigeryjczyk nie będzie jedynym graczem Lille, który przed startem nowego sezonu zawita do Neapolu, ponieważ klub z Serie A sposobi się także do zakontraktowania Gabriela Magalhãesa.

Nicolò Schira przekonuje, że „Partenopei” osiągnęli już stosowne porozumienie z Brazylijczykiem w kwestii warunków indywidualnego kontraktu.

22-letni zawodnik w przypadku przeprowadzki do Włoch miałby związać się z nowym pracodawcą kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2025 roku i zarabiać 2,2 miliona euro na sezon.

Wspomniany dziennikarz dodaje jednocześnie, że Napoli prowadzi w dalszym ciągu zaawansowane rozmowy z Lille w sprawie ustalenia wysokości kwoty odstępnego za defensora i ma być skłonna przedstawić Francuzom propozycję opiewająca na 22 miliony euro i dodatkowe 3 miliony euro zawarte w bonusach.

Pragniemy również nadmienić, że w mediach z Półwyspu Apenińskiego panuje przekonanie, że sprowadzenie Gabriela Magalhãesa przez klub ze Stadio San Paolo jest w pełni uzależnione od sprzedaży Kalidou Koulibaly'ego. Senegalczyk znajduje się od pewnego czasu na celowniku paru ekip z Premier League. Obecnie najmocniej o jego względy ma zabiegać Manchester City.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy