Następny Ekstraklasowicz o włos od pożegnania się z Pucharem Polski

Następny Ekstraklasowicz o włos od pożegnania się z Pucharem Polski
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Transfery.info

W pierwszej rundzie Pucharu Polski Zagłębie Lubin spotkało się z Sokołem Kleczew. Niewiele brakowało, aby doszło do sensacji.

Krajowy puchar każdego roku funduje nam kilka, jak nie kilkanaście niespodzianek. W środowych meczach z rozgrywkami pożegnały się Radomiak Radom oraz Ruch Chorzów. Teraz omal nie dołączył do nich następny klub z Ekstraklasy.

***

Pierwsze sensacje w Pucharze Polski 2023/2024. Dwóch Ekstraklasowiczów na deskach

***

Zagłębie Lubin mierzyło się z przedstawicielem czwartej poziomu rozgrywkowego, czyli według polskiej struktury formalnie III ligi.

Sokół Kleczew wyszedł na prowadzenie w siódmej minucie i mimo straty dwóch goli się nie poddał.

To przesądziło o dogrywce.

W jej trakcie „Miedziowi” ponownie objęli prowadzenie, a to za sprawą Juana Muñoza. Była 101. minuta zawodów.

Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i w ten sposób przedstawiciel najwyższej klasy rozgrywkowej uniknął kompromitacji. Ekipie z Kleczewa trzeba jednak oddać szacunek za determinację.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy