Natychmiastowa odpowiedź Jarosława Królewskiego w sprawie zaległości Wisły Kraków

Natychmiastowa odpowiedź Jarosława Królewskiego w sprawie zaległości Wisły Kraków fot. Konrad Swierad / Shutterstock.com
Łukasz Grzywaczyk
Łukasz Grzywaczyk
Źródło: Jarosław Królewski

Jarosław Królewski zadeklarował, że sprawa związana z zaległymi płatnościami wobec szkoły, w której śpią i żywią się młodzi piłkarze Wisły Kraków, została natychmiastowo wyjaśniona.

Podczas rozmowy między Tomaszem Włodarczykiem a prezesem Wisły Kraków Jarosławem Królewskim na kanale Meczyki.pl, dziennikarz zdradził, że „Biała Gwiazda” winna jest szkole z internatem ponad 80 tysięcy złotych za pół roku wyżywienia oraz noclegu oferowanego podopiecznym krakowskiego klubu. Przywołany został również fragment e-maila dyrektora placówki, który twierdzi, że wielokrotnie upominano się o uregulowanie zaległości, jednak bez odzewu.

„Sprawa została załatwiona NATYCHMIASTOWO i jest nieco bardziej złożona niż się wydaje - nie będę wchodził w techniczne aspekty tej sytuacji. Zawsze się w tej sytuacji przegra - bo są aspekty, o których klub nie może mówić” - pisze w odpowiedzi do fragmentu z czwartkowej rozmowy Jarosław Królewski.

„Sumarycznie klub ponosi koszty w Myślenicach na wszelkie opłaty związane z tą lokalizacją (szkoły, rachunki, infrastrukturę, bazę, zakwaterowania, opłaty dodatkowe, media, wynajem boisk) ok 2.5 - 3.0 mln złotych rocznie NIE będąc właścicielem ośrodka” - podkreślił.

Zaznaczył również, że każdym wypadku klub stara się być rzetelnym partnerem dla Myślenic i jednostek, które tam funkcjonują, mimo wielu trudności z tym związanych. Dodaje również, że wbrew temu co zostało powiedziane - nigdy nie otrzymał wiadomości od dyrektora placówki.

„Widać łatwiej jest zrobić aferę w mediach. Rozumiem, też, z czego może to wynikać - niemniej jednak zarządzimy sytuacją, by nie powtórzyła się w przyszłości i aby komunikacja była sprawniejsza i przejrzysta” - czytamy w postscriptum wpisu prezesa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy