Netflix z propozycją dla fanów piłki nożnej. W piątek premiera „Ultras” [WIDEO]

Netflix z propozycją dla fanów piłki nożnej. W piątek premiera „Ultras” [WIDEO]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

20 marca swoją premierę na platformie Netflix będzie miał dramat sportowy „Ultras” wyreżyserowany przez Francesco Lettieriego.

Obecny światowy kryzys spowodowany epidemią koronawirusa skłania nas wszystkich do pozostania w domach lub znaczącego ograniczenia liczby kontaktów z innymi ludźmi.

Z tego też powodu jesteśmy zmuszani do szukania sobie różnych sposobów na zajęcie wolnego czasu. Do jednych z nich należy między innymi oglądanie filmów w telewizji czy przy pomocy różnych platform.

My korzystając z tej drugiej opcji, pragniemy przypomnieć, że 20 marca na Netflixie swoją premierę będzie miał nie tylko serial „The English Game”, ale także dramat sportowy „Ultras”.

Film wyreżyserowany przez Francesco Lettieriego będzie opowiadał nam historię Sandro, starzejącego się fanatyka piłki nożnej i przywódcy ultrasów Napoli o nazwie „Apache”. Będzie on musiał zmierzyć się ze swoją przeszłością przy jednoczesnej tęsknocie za powrotem do normalnego i spokojnego życiem oraz podejmie próbę zapewnienia lepszej przyszłości zapatrzonemu w niego Angelo, który w wypadku stracił swojego brata.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Pogba błyskawicznie odpowiedział na doniesienia mediów o chęci zakończenia reprezentacyjnej kariery Pogba błyskawicznie odpowiedział na doniesienia mediów o chęci zakończenia reprezentacyjnej kariery OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka 30 najbardziej lojalnych piłkarzy z pięciu topowych europejskich lig 30 najbardziej lojalnych piłkarzy z pięciu topowych europejskich lig Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Grosicki dostał prywatny deadline. We wtorek pozna decyzję co do transferu Grosicki dostał prywatny deadline. We wtorek pozna decyzję co do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy