Netflix z propozycją dla fanów piłki nożnej. W piątek premiera „Ultras” [WIDEO]

Netflix z propozycją dla fanów piłki nożnej. W piątek premiera „Ultras” [WIDEO]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

20 marca swoją premierę na platformie Netflix będzie miał dramat sportowy „Ultras” wyreżyserowany przez Francesco Lettieriego.

Obecny światowy kryzys spowodowany epidemią koronawirusa skłania nas wszystkich do pozostania w domach lub znaczącego ograniczenia liczby kontaktów z innymi ludźmi.

Z tego też powodu jesteśmy zmuszani do szukania sobie różnych sposobów na zajęcie wolnego czasu. Do jednych z nich należy między innymi oglądanie filmów w telewizji czy przy pomocy różnych platform.

My korzystając z tej drugiej opcji, pragniemy przypomnieć, że 20 marca na Netflixie swoją premierę będzie miał nie tylko serial „The English Game”, ale także dramat sportowy „Ultras”.

Film wyreżyserowany przez Francesco Lettieriego będzie opowiadał nam historię Sandro, starzejącego się fanatyka piłki nożnej i przywódcy ultrasów Napoli o nazwie „Apache”. Będzie on musiał zmierzyć się ze swoją przeszłością przy jednoczesnej tęsknocie za powrotem do normalnego i spokojnego życiem oraz podejmie próbę zapewnienia lepszej przyszłości zapatrzonemu w niego Angelo, który w wypadku stracił swojego brata.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy