Netflix z propozycją dla fanów piłki nożnej. W piątek premiera „Ultras” [WIDEO]

Netflix z propozycją dla fanów piłki nożnej. W piątek premiera „Ultras” [WIDEO]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

20 marca swoją premierę na platformie Netflix będzie miał dramat sportowy „Ultras” wyreżyserowany przez Francesco Lettieriego.

Obecny światowy kryzys spowodowany epidemią koronawirusa skłania nas wszystkich do pozostania w domach lub znaczącego ograniczenia liczby kontaktów z innymi ludźmi.

Z tego też powodu jesteśmy zmuszani do szukania sobie różnych sposobów na zajęcie wolnego czasu. Do jednych z nich należy między innymi oglądanie filmów w telewizji czy przy pomocy różnych platform.

My korzystając z tej drugiej opcji, pragniemy przypomnieć, że 20 marca na Netflixie swoją premierę będzie miał nie tylko serial „The English Game”, ale także dramat sportowy „Ultras”.

Film wyreżyserowany przez Francesco Lettieriego będzie opowiadał nam historię Sandro, starzejącego się fanatyka piłki nożnej i przywódcy ultrasów Napoli o nazwie „Apache”. Będzie on musiał zmierzyć się ze swoją przeszłością przy jednoczesnej tęsknocie za powrotem do normalnego i spokojnego życiem oraz podejmie próbę zapewnienia lepszej przyszłości zapatrzonemu w niego Angelo, który w wypadku stracił swojego brata.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” PSG: Pomocnik zgłasza gotowość na transfer. „Chciałbym mieć taką możliwość” PSG: Pomocnik zgłasza gotowość na transfer. „Chciałbym mieć taką możliwość”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy