Neymar zdeterminowany w sprawie transferu. Odrzucił bajeczną premię 100 milionów euro

Neymar zdeterminowany w sprawie transferu. Odrzucił bajeczną premię 100 milionów euro
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Mundo Deportivo

Neymar nie wyraził zainteresowania otrzymaniem premii w wysokości 100 milionów euro za złożenie podpisu pod nową umową z Paris Saint-Germain i ma być ponownie zdecydowany na zasilenie szeregów Barcelony - uważa „Mundo Deportivo”.

Zbliżające się okienko transferowe sprawia, że w mediach pojawia się coraz więcej spekulacji na temat najbliższej przyszłości Brazylijczyka, który jest ponownie łączony z powrotem do ekipy z Camp Nou.

Przed nastaniem kryzysu finansowego wywołanego przez pandemię koronawirusa uważano, że transfer z udziałem 28-letniego zawodnika jest całkiem realny do zrealizowania.

Obecnie „Duma Katalonii” musi szukać najbardziej ekonomicznego wyjścia z kłopotów i dlatego może jej zabraknąć funduszy na sprowadzenie gwiazdora PSG.

Ten ma być jednak zdeterminowany do ponownego zasilenia szeregów Barcelony i z tego powodu odrzucił propozycję przedłużenia współpracy z francuskim klubem, który oferował mu za samo złożenie podpisu aż 100 milionów euro premii.

Brazylijczyk jest także ponoć gotowy do obniżenia swoich oczekiwań finansowych oraz pójścia na wojnę z ekipą z Parc des Princes poprzez wykorzystanie prawa Webstera, które w jego przypadku pozwala mu po trzech latach obowiązywania długoterminowej umowy na jednostronne rozwiązanie kontraktu z klubem.

Gdyby 28-letni zawodnik faktycznie zdecydowałby się na taki krok, to jego nowy pracodawca zostałby zobligowany do wypłaty odszkodowania PSG w wysokości około 180 milionów euro.

Neymar podjęcie takiego kroku uzależnia od pełnego zaangażowania i wsparcia ze strony Barcelony. Jeżeli takowego nie otrzyma, to zapewne znów będzie musiał pogodzić się z pozostaniem we francuskim zespole na kolejny sezon.

Reprezentant „Canarinhos” strzelił 18 bramek oraz zanotował 10 asyst w 22 rozegranych meczach w obecnych rozgrywkach.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy