N'Golo Kanté o krok od wyjaśnienia przyszłości

N'Golo Kanté o krok od wyjaśnienia przyszłości fot. Anton_Ivanov / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sky

N'Golo Kanté jest bardzo bliski przedłużenia wygasającej umowy z Chelsea - poinformował Florian Plettenberg ze Sky.

Reprezentant Francji przystępował do obecnego sezonu z zamiarem przekonania nowych władz „The Blues” do zaoferowania mu nowego kontraktu. Szybko musiał jednak zmienić plany, ponieważ w początkowej fazie zmagań nabawił się urazu uda.

Początkowo zastosował on zachowawcze metody leczenia. Nie przyniosły one spodziewanego skutku, więc trafił na stół operacyjny, który pozbawił go możliwości rywalizacji przez znaczącą część trwających rozgrywek.

Z tego powodu przeważały w mediach wieści, że N'Golo Kanté będzie musiał latem rozejrzeć się za nowym pracodawcą.

Z biegiem czasu uległo zmieniło się to i teraz wszystko wskazuje na to, że Chelsea ogłosi wkrótce przedłużenie umowy z wielokrotnym reprezentantem Francji.

Florian Plettenberg ze Sky przekonuje, że toczące się rozmowy pomiędzy zainteresowanymi stronami przebiegają w dobrej atmosferze i zmierzają ku zakończeniu.

Defensywny pomocnik dołączył do ekipy ze Stamford Bridge z Leicester City za blisko 36 milionów euro w lipcu 2016 roku.

W tym sezonie zanotował tylko dwa występy.

W minionych latach należał do grona wiodących zawodników w Chelsea, przyczyniając się przede wszystkim do wygrania Ligi Mistrzów, Ligi Europy i drugiego w swojej karierze mistrzostwa Anglii po wcześniejszym sensacyjnie wywalczonym z „Lisami”.

Ponadto może się pochwalić posiadaniem w dorobku tytułu mistrza świata z reprezentacją Francji z udział w mundialu w 2018 roku.

***

N'Golo Kanté miał pistolet przystawiony do kolana. Dramatyczne kulisy kariery Francuza

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy