Niang o krok od przeprowadzki do Marsylii

Niang o krok od przeprowadzki do Marsylii
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Nicolo Schira

M’Baye Niang w najbliższym czasie powinien zostać piłkarzem Olympique'u Marsylia, informuje Nicolò Schira.

Na transferze ma bardzo zależeć trenerowi Andre Villasowi-Boasowi, który ostatecznie zdecydował się pozostać z zespołem.

Senegalski piłkarz od jakiegoś czasu już jest dogadany z Marsylią w sprawie pięcioletniego kontraktu z zarobkami na poziomie 2,5 miliona euro rocznie. Trwają za to intensywne negocjacje z Rennes co do kwoty odstępnego.

Obecny klub Nianga oczekuje 15 milionów euro, ale zapewne skończy się na niższej kwocie.

25-letni napastnik do Ligue 1 przeniósł się latem 2018 roku - najpierw na zasadzie wypożyczenia, a potem już definitywnie z Torino. Rennes musiało poprzedniego lata zapłacić za niego 15 milionów euro, więc teraz liczy na odzyskanie środków.

W przedwcześnie przerwanym sezonie Ligue 1 Niang strzelił dziesięć bramek i zaliczył dwie asysty w 26 spotkaniach. Jego łączny dorobek we wszystkich rozgrywkach podczas dwóch sezonów w Rennes to 80 meczów, 29 bramek, dziewięć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy