Nie tylko Karim Adeyemi. Jeszcze jeden hitowy transfer do Bundesligi z Salzburga?!

Nie tylko Karim Adeyemi. Jeszcze jeden hitowy transfer do Bundesligi z Salzburga?! fot. Yuri Turkov / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Fabrizio Romano | 90min.de

Karim Adeyemi latem odejdzie z Salzburga, a najbliżej jego angażu jest Borussia Dortmund. W ślad za Niemcem może pójść Noah Okafor - donosi Fabrizio Romano.

Chociaż w ostatnich tygodniach najwięcej mówi się o 20-latku, w tym sezonie ze świetnej strony w barwach austriackiej drużyny pokazuje się także Noah Okafor.

21-letni Szwajcar przybył z FC Basel jako wschodząca gwiazda rodzimej piłki, a jego rozwój dostrzegalny jest gołym okiem. Poprzednią kampanię zamknął on z dorobkiem sześciu goli i tylu samo asyst, podczas gdy już teraz ma na swoim koncie 12 trafień oraz sześć ostatnich podań.

Wysoka forma środkowego napastnika bądź skrzydłowego sprawia, że o hitowym transferze następnego lata marzy również trzykrotny reprezentant Szwajcarii. Zdaniem Fabrizio Romano najbardziej prawdopodobny kierunek to niemiecka Bundesliga.

Jak podaje 90min.de, walkę o Okafora stoczyć mogą ze sobą RB Lipsk, Bayer Leverkusen i… Borussia Dortmund.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy