Nie tylko Raków Częstochowa. Następny klub Ekstraklasy też chce Bartosza Nowaka

Nie tylko Raków Częstochowa. Następny klub Ekstraklasy też chce Bartosza Nowaka fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Janekx89 [Goal.pl]

Nie tylko Raków Częstochowa, ale też Cracovia przejawia zainteresowanie usługami Bartosza Nowaka - informuje na łamach Goal.pl dobrze znany w środowisku polskiej piłki Janekx89.

Umowa Bartosza Nowaka z Górnikiem Zabrze wygasa 30 czerwca 2023 roku. Do tej pory strony nie porozumiały się w kwestii kontynuowania współpracy i raczej w tym momencie nie ma zbyt wielkich przesłanek, by miało dojść do parafowania nowego kontraktu.

Wydaje się, że w takim wypadku obecne lato to tak naprawdę ostatni moment, by zarobić na ofensywny pomocniku solidne pieniądze. Tym bardziej że chętnych na jego usługi nie brakuje. Pytanie teraz, czy klubowe władze skorzystają z możliwości zarobku.

Do tej pory w kontekście 28-latka wymieniano przede wszystkim dwie ekipy, czyli Hajduk Split oraz Raków Częstochowa. Druga z tych ekip złożyła nawet ofertę za Nowaka, która opiewa na 400 tysięcy euro.

Ta kwota jest bliska temu, czego oczekuje za zawodnika Górnik, jednak niewykluczone, że wkrótce do gry wkroczy jeszcze jeden interesujący gracz, a konkretniej Cracovia, o czym informuje na łamach Goal.pl dobrze znany w środowisku polskiej piłki Janekx89.

Jego zdaniem zespół spod Wawelu szuka kogoś, kto zasili drugą linię. Sprawa jest pilna, bo przecież niedawno z drużyną pożegnali się Sergiu Hanca oraz Rivaldinho. Obaj zwolnili niemałe kontrakty i na któryś z nich może wejść właśnie Nowak.

Od początku swojego pobytu w Zabrzu ofensywny pomocnik rozegrał 70 meczów, a jego dorobek to 15 goli oraz 11 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa zastąpi Josué jej byłym gwiazdorem? „Warto monitorować tę sprawę” Legia Warszawa zastąpi Josué jej byłym gwiazdorem? „Warto monitorować tę sprawę” Ekspert nie ma wątpliwości w sprawie następcy Christophe'a Galtiera w PSG. „To jedyny szkoleniowiec, który może tam przetrwać” Ekspert nie ma wątpliwości w sprawie następcy Christophe'a Galtiera w PSG. „To jedyny szkoleniowiec, który może tam przetrwać” OFICJALNIE: Niemcy bez gwiazdy w marcowych meczach OFICJALNIE: Niemcy bez gwiazdy w marcowych meczach Steven Gerrard znalazł nową pracę. Poza ławką trenerską [OFICJALNIE] Steven Gerrard znalazł nową pracę. Poza ławką trenerską [OFICJALNIE] Antonio Conte na wylocie z Tottenhamu Antonio Conte na wylocie z Tottenhamu Mateusz Bogusz odchodzi z Leeds United. Daleka przeprowadzka! Mateusz Bogusz odchodzi z Leeds United. Daleka przeprowadzka! Reprezentacja Polski: Obrońca wypadł z kadry na mecze z Czechami i Albanią [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Obrońca wypadł z kadry na mecze z Czechami i Albanią [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy